Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


September 2011

Prihláška pre profesorov

24. september 2011 at 20:06
Keď sa chcete stať profesorom/profesorkou na Moon School, teraz máte možnosť.

(Všetky predmety sú už obsadené, avšak, keď chcete na MS učiť, napíšte nám návrh na predmet.. ;)
Čo vlastne profesory robia, aké sú ich povinnosti a práva?
Všetko je v celom článku: (prajeme príjemné čítanie)

Daniel Cohen

18. september 2011 at 20:56 Archív postáv

Meno: Daniel Cohen
Popis: Daniel má velice silně vypracovanou postavu.Je vysoký metr osmdesát devět a váží sedmdesát tři kilo.Aaron má modré oči a oválný obličej.Jeho vlasy barvy kaštanů mu ční přes oči.Aaron má menší jizvu na rameni.Na pravém předloktí má tetování ve tvaru trojzubce.
Povaha: Daniel má velice výbušnou povahu.Je dost drzý a rváčský.Rád dobívá srdce všem holkám a to zvlášť netikavkám.Nikdy mu žádný vztah nevydržel dlouho, protože je hodně vybíravý a samotářský.Rád hraje basket a taky fotbal.Je velice soustředivý a učenlivý.Nikdy mu však nešlo moc učení ve škole spíš mu šel sport.Baví ho číst Řecké báje v moderní literatuře.Dobře tančí a vaří.Je hodně zvědavý a rád strká nos do věcí do, kterých mu nic není.Tím se dostal ke kouření. Jeho typ dívek jsou vyšší hnědovlásky se zelenými oči, také musí být chytré a musí si umět hrát.Od malička chodí na Kung-Fu a tím si taky vypracoval postavu.Rád jezdí na koni a skeatboardu.
Životopis: Daniel se narodil v Kanadě v Montrealu.Jeho rodiče jsou velice mocní magnáti a tak se od Daniela a jeho bratra Olivera očekávalo, že se budou chovat s úctou.Tento život, ale Danielovi nevyhovoval a tak se začal burcovat.Dělal samé problémy a jeho rodičům už vadilo, že se neustále dozvídají, že jejich syn prodává marihuanu a nebo, že jezdí závody v motokárách.Poslali ho tedy do psychiatrické léčebny odkud utekl.

Darren Vann Blake

15. september 2011 at 13:42 Profily - archív

Meno: Darren Vann Blake
Popis: Darr ako ho zvyknú volať je vysokej a vypracovanej postavy. Na pomerne okrúhlej tvári ktorú mu rámujú krátke hnedé vlasy má silno hnedé temné oči, plné pery a nos. Najradšej sa oblieka do obyčajného krátkeho trička a roztrhaných riflí.
Povaha: Darren je priateľský a milý, občas tvrdohlavý športovec. Keď má čas, najradšej cvičí, behá alebo hrá basketbal či futbal. Okrem športu rád hrá na klavír alebo gytaru. Napriek tomu, že mu hovoria že je dobrý, on si to nemyslí. Niekedy vie byť poriadne tvrdohlavý a zúrivý. Je v ňom aj odvaha ktorá sa prejaví hlavne keď musí pomôcť niekomu na komu mu záleží. Má rád umenie a vždy ho fascinovala hudba. Nemá rád pretvárku a klamstvá.
Životopis: Darren sa narodil na vidieku. Býval s rodičmi Elisabeth a Lawrenom, malou sestrou Karoline a straším bratom Mariom. Jeho mama pracovala ako sekretárka v jednej firme a otec na stavbe. Mario je od Darrena o 4 roky straší.
Narozdiel o neho je už dospelý a pravuje s otcom na stavbe. Je veľmi nezodpovedný, skúpy a čo je nahoršie, je plný nenávisti a zla. Keď bol Darren malý, stále sa s Mariom hádali. Už od mala bol jeho brat takýto. Každému v škole robil naschvál zle, bil sa a nadával. O pár rokov neskôr sa Darren dozvedel že je upír, od Maria. Darren mu nechcel veriť, kričal na neho že ho len straší a vymýšľa si. Keď sa však od rodičov dozvedel, že si Mario nevymýšľa, bol veľmi prekvapený čím celú dobu je. Keď mal 15, rodičia ho poslali do Moon School. Nebol moc nadšený z toho že opustí starú školu kde mal kamarátov no vedel že tam nemôže ostať. Vedel že nemôže ostať medzi ľuďmi. Dlho premýšľal o Moon School, aké to tam bude. Myslel si že nezapadne medzi upírov. Prišiel deň kedy musel nastúpiť na novú školu. Povedal si že začne odznova, zabudne na to čo bolo a začne nový život na novej škole, upískej škole.

Pravidlá písania v herních knihách

14. september 2011 at 17:19
Skôr než začnete hrať RPG v jednej z miestností, prečítajte si čo nemáte robiť a čo naopak ano, ako písať a podobne...
Celý článok

Slávnostné otvorenie akadémie Moon School

7. september 2011 at 15:20 | Anah Willow Drew |  Nástenka
"Som rada že môžem dnes otvoriť brány našej akadémie.
Vítam tu medzi nami nových študentov ale aj profesorov ktorý vás budú učiť nasledujúce 4 ročníky.
Pred vami sú 4 roky čo strávite na našej škole.
Stane sa pre vás na túto dobu vašim domovom.
Prajem vám veľa šťastia v novom školskom roku a nech sa vám darí.
Toľkoto viet stačí na to aby som vám zapriala čo najlepšie výsledky v škole
a hlavne, nech sa tu cítite AKO DOMA..."

Vaša Pani riaditeľka

* * *

Konečne nastala chvíľu, keď sa môžte "rozletieť" po škole.
Odteraz môžte žiť na akadémií Moon School
Školský rok začne o niečo neskôr kedže máme niaké problémy takže
si užívajte "volno" a bavte sa
prajem príjemnú hru =)

Elis Jacobson

6. september 2011 at 20:29 Archív postáv
Meno: Elis Jacobson
Popis: Elis jak jí většina lidí říká je vysoká a hubená díky roztleskávání, které dělala na své minulé škole.Má hnědo-zrzavé vlasy dlouhé asi po pás.Nerada zkouší nové věci, protože se jich bojí a tak nikdy neměnila střih vlasů.Zelené oči jsou lemovány hustými řasami.Nad levím obočím má malou jizvu.Nepamatuje si jak k ní přišla, ale ví, že jí má už od malička.Přes celý obličej jí ční spousty malých pih.Na její plné rty barvy lesních jahod je velice pyšná.Nikdy se příliš nemalovala jen lehce zvýrazňovala svoje řasy.Elis nejraději nosí kraťasy a tílka s potiskem.Na rukou má většinou spoustu korálkových náramků z dětství a vlasy stažené do drdolu.Elis je usměvavá a velice chytrá.Bojí se koní jelikož jí jeden ze sebe schodil když byla malá a naopak má velice kladný vztah velkým psům.
Povaha: Elis je mírumilovná a společenská, taky velice impulzivní, ale nejedná bez rozmyslu.Vždy byla naopak ze všech nejvíce rozumná, ale zároveň nebojácná.I když neměla příliš kamarádů ti, kteří s ní trávili čas věděli, že se na ni můžou v každém případě spolehnout.Elis je samostatná už kvůli své minulosti.Vaří i peče od malička.Nedostala od boha moc trpělivosti takže při každém selhání je na sebe velice naštvaná a ze všeho viní sebe.Zbožňuje točenou kofolu a zmrzlinu s příchutí Kiwi.Elis zastává feministické názory.
Životopis: Elis se narodila v Řecké Kérkyře kde její rodiče vedli malý hotel.Nicméně bydleli na Krétě a to byl její domov takže když rodiče přišli s návrhem, že se přestěhují na Kérkyru odmítla a dál zůstávala v Heraklionu u babičky.Když byla malá stala se jí nehoda na, kterou si ovšem Elis nepamatuje.Vyvázla z toho pouze s jizvou na čele, ale její nejlepší kamarádka kvůli tomu umřela.Elis má ještě o pět let staršího bratra Juana, který se po odchodu otce staral o hotel.Otec Marcus od matky odešel kvůli manželským problémům a svojí milence, se kterou čekal dítě.Matka se zhroutila a nebyla schopná nic dělat.Po půlročních nemocích se nakonec odhodlala a pokryla většinu dluhů, které měla z manželových peněz.V jedenácti Elis umřela babička a ona se musela přestěhovat za bratrem a matkou.naučila se mluvit francouzsky, latinsky, španělsky a bulharsky.Umí hrát na lyru a klavír a nejraději hraje basket nebo hokej.

Zoznam študentov

3. september 2011 at 20:20 | Jaja
Fária - zoznam študentov

3. september 2011 at 19:34Aquar - zoznam študentov

3. september 2011 at 19:34

Terael - zoznam študentov

3. september 2011 at 19:34• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.