Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Laisy Mia Wenderrsie

28. october 2011 at 12:27 |  Archív postáv
Meno: Laisy Mia Wenderrsie
Popis: Laisy není příliš vysoká dívka. Měří stěží 165 centimetrů. I přesto že má pohublejší postavu, ženské křivky ji zaručeně nechybí. Vlasy nabírají barev červeného ohně, z vrchu hlavy jsou světlejší, a čím níž se díváte tím jsou tmavší. Neposedně se jí každý kroutí a tím zespod tvoří ohnivé lokýnky. Její největší pýchou jsou, ale její oči. Velké, modré oči, která z blízka připomínají Bouřkové mraky. Jsou tmavé s plamínky světlejší modré, jako dva obláčky, ve kterých se občas blýskne. Ať už radostí a překvapením, tak i rozhořčením a zlostí. Rty má jemné a narůžovělé, často jsou k vidění s úsměvem ve tváři. Pod spodním, o trochu plnějším rtu má piercing. Malou stříbrnou kuličku, která ji dodává na kráse. S oblečením si starosti nedělá. Většinou si vezme první věc co ji padne pod ruku. I přesto ale dbá na to co nosí. Potrpí si na modě. Nejraději se obléká do rock-punkového stylu, nepohrdne ale ani zdobenému stylu princezniček. Její oblíbené oblečení je: Barevné kotníkové tenisky, krátké džínové kraťasy či sukni, které jsou zespod potrhané a trčí z nich malé nitky, a k tomu tílko a opět barevnou košili či vestu. Má ráda barevně sladěné oblečení. Ale má období kdy nosí převážně černé věci.
Povaha: Na první pohled ji hned každý přirovnává k těm namyšleným a povrchním slečinkám. Ona ale nemůže zato jak vypadá. A ani zato, že má vysoké sebevědomí. Když byste ji ale poznali blíž, zjistíte že je to milá a roztomilá dívenka, která je pro každou legraci. Ikdyž z počátku se zdá že je to ještě malá, rozpustilá dívka. Často má střeštěný nápady, které ráda uskuteční. A z toho je pak jak jinak, problém. Působí na ostatní zprvu jako namyšlená mrcha, ale poznejte ji, a poznáte Andílka.
Životopis: Narodila se v Norsku, kde se hned po dvou letech stěhovali do Anglie. Začátky jsou tragické, jak to už bývá ve většině rodin. Otec umřel, když ji byly 4 a matka se znovu vdala za jejího Otčíma. Vycházeli spolu velmi dobře všichni tři, tedy až do doby kdy si pořídili další dítě. Malého brášky Jeremyho. Bylo ji v té době osm let a s otčímem si přestávala rozumět. Proto začal na svého malého brášky žárlit a odtahovala se od něj, což on jako malé dítě nechápal. Jako malá byla rozmazlená a o co si řekla to měla, naštěstí přišel Jeremy a ona poznala, že se musí s někým dělit a že tu není sama. V deseti letech ji poslali na školu, která byla až ve Francii. A proto byla na internátu. Chtěli pro ni to nejlepší, ale to se jim brzy vymstilo. Našla si tam kamarády a s nimi prováděla všelijaké lumpárny od nevinného podpalován
ohniště ve svém pokoji po naolejovanou podlahu v kuchyni. Časem ale zjistila že ji to přináší jen samé problémy, možná to dělala jen proto, aby si ji rodiče všímali víc. Ale díky tomu jak vypadá ji z ničeho nevinili. Přece byste neobvinovali tu malou roztomilou rudovlásku s tím andělsky nevinným výrazem v obličeji.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.