Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Andrew Louis Karryston (P)

16. november 2011 at 22:08 |  Archív postáv
Meno: Andrew Louis Karryston
Předmět vyučování: Lycantropie
Popis: Andrew je přibližně dva metry vysoký. Hnědý odstín jeho vlasu, připomíná barvu kaštanu s tím, že sem tam prokukují světlejší pramínky hnědé. Vlasy mu často padají do obličeje. Nosí je vcelku upravené na jednu stranu obličeje. Často si je prsty prohrabává nahoru, aby netrčeli kam se jim zachce. Pod užším obočím se skrývají menší, drobné oči, které nabírají barvy: od okraje duhovky jsou tmavě modré a ke středu jsou světlejší. Při bližším pohledu do nich, připomínají pohled do hluboké chladné studánky. Rty má plné, ale horní ret je o něco užší než ten vrchní. Od lícních kostí se mu táhne lehké strniště, které si ovšem pravidelně holí. Aby nevypadal jako zarostlý houmlesák.
Často ho uvidíte v džínech a upravené, uhlazené košili. Má rád tmavé barvy, nejčastěji se v jeho šatníku vyskytují černé košile a sem tam i nějaká ta kravata. Když né zrovna košile, jsou to volnější trička s určitým nápisem, nebo obyčejným jednoduchým obrázek. Snaží se vypadat jako profesor, ale občas má sklony se přidávat na stranu studentů. Přeci jen zase tak starej není a ani se tak necítí!
Povaha: Na první pohled působí mile. To taky je, tedy alespoň většinou. Ve vyučování se snaží zapadnout ke studentům a naučit je, že i ta nejnudnější témata, můžou být zajímavá a zábavná. To platí ale jen v případě, že studenti spolupracují. Občas si i někoho vyhlídne. Někoho na koho si v průběhu roku zasedne a bude na něj vysazenej. T on dělá velice rád a často. V každém ročníku je to alespoň jeden student, který se mu znelíbí, a proto bude TRPĚT! Baví ho to, co k tomu víc dodat. Na ostatní je ale milej, tedy do doby, kdy mu něco neprovedou a tím si ho pošlou proti sobě. Ikdyž je velmi přátelský, umí být i pěkně rozhořčený a pěkně nasupený. V ten moment už ale lítají předměty všude kolem. Je to optimista a tak trochu i flegmatik. Nemíchá se do věcí, které se ho netýkají. To je podle něj zbytečné a nezajímá ho to. Stejně jako starosti ostatních, to je pro něj utrpení, které musí poslouchat, neboť neumí říct ne!
Životopis: Vyrůstal v bohaté rodině v severní Americe. Jeho otec podnikal a matka za prací neustále cestovala do jiných zemí. To vedlo k tomu, že se Louis brzy osamostatnil. Sice měl chůvu, ale tu neměl rád a dělal ji různé všelijaké naschvály a kanadské žertíky. Když ale jednou chůva spadla "omylem" ze schodu a zlomila si nohu, odešla a on zůstával v domě sám. Často sportoval. To je jeho zálibou do dneška. Nejraději měl plavání, běhání a nějaké ty sporty jako je fotbal (americkej fotbal). Na střední byl členem ve fotbalovém družstvu Petrols, který si vedl velice dobře. Dále podstoupil pár fakult, které vystudoval, aby se mohl věnovat učení. Myslel si, že by ho to mohlo bavit, neboť má k mládeži blízko a chtěl by je něčemu přiučovat. Přešel na jednu školu, která se mu zprvu líbila, ale bohužel se zrušila, tak se odhodlaně vydává vstříc na tuto školu......
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.