Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Ehlin Black

10. november 2011 at 13:34 |  Archív postáv

Jméno: Ehlin Black
Popis: Hnědovlasá, zelenooká, štíhlá, středně vysoká sedmnáctiletá dívka. Nosí elegantní,jemné ale moderní oblečení. Na krku vždy má zlatý medailon .Hraje na housle a na klavír,také ráda kreslí a čte a píše básně. Ráda se večer prochází přírodou, zbožňuje padající sníh a duhu, také má ráda koně a kočky. Už od pěti let se věnuje baletu. Její oblíbené barvy jsou bílá, světlemodrá, béžová, růžová, žlutá a zelená. Bojí se ohně, pavouků a hadů.Ráda poslouchá vážnou hudbu ale i Eltona Johna a Robieho Wiliemse. Zbýrá sněžítka a věci s motivy koček a koní.
Povaha: Je milá, chytrá, vtipná, přátelská ale trochu tajemná a občas se uzavírá sama do sebe. Nesnáší když jí někdo lže nebo se přetvařuje. Ráda pomáhá ostatním ale je nerada když se jí někdo šťourá v ľivotě. Pro lidi co má ráda je ochotná udělat cokoliv teda pokud to není něco špatného. Umí dobře reagovat v kritických situacích.
Životopis: Narodila se v Londýně .Její rodina patří do střední vrstvy. Má 10 letého bratra Filipa a 13 letou sestru Mandy. Její maminka je psycholožka a tatínek je účetní. Nyní studuje a žije v Moon School.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.