Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Elena Leoness

6. november 2011 at 20:33 |  Profily - archív
Meno: Elena Leoness
Popis: Dlhé lesklé čierne vlasy Elene splývajú po lopatky a na slnku sa lesknú. Dokonale ladia s tmavozelenými očami, ktoré niekedy pôsobia, akoby človeku videli priamo do duše, čo zdôrazňujú dlhé husté čierne mihalnice a tmavé obočie. Nos má mierne špicatý a plné výrazne krojené pery pri smiechu udhaľujú belostné rovné zuby. Často nosí oblečené tričká, svetre a bedrové džínsy a miluje kráľovsky modrú farbu, ktorú nosí takmer na každej časti oblečenia. Má peknú ideálnu postavu, je štíhla a meria 165 centimetrov. Celý dojem uzatvára svetlobrondzová pokožka.Povaha: Je energická, milá, priateľská, spravodlivá, no k neznámym ľuďom je prudká, arogantná a občas aj ironická a odvážna, za čo párkrát takmer zaplatila životom.
Životopis: Elena nedávno oslávila svoje šestnáste narodeniny. Narodila sa v anglickej dedinke blízko pri Londýne a už od útleho detstva obdivovala anglického kráľa Henricha Tudora. Často sa prechádzala po poliach a snívala, aké to bolo, keď sa po jej zemi prechádzal Henrich so svojimi manželkami. Keď mala pätnásť rokov, zomrela jej mama Anna a príčina jej smrti sa neobjasnila. Elena zostala žiť sama s otcom Johnom a starším bratom Michaelom, o ktorých sa starala a často ju preto žartovne nazývali mama. Elena sa pokúšala zistiť, prečo zomrela jej mama, keďže bola zdravá ako ryba a bola ešte v zrelom veku, no začali sa jej diať čudné veci, preto do toho prestala zabŕdať a zmierila sa s tým, že mamu jej už nič nevráti.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Thomas LeRoy Thomas LeRoy | 14. november 2011 at 19:16 | React

Elenka:) alebo aby som bol presnejší, Lenka :) popíšeme na fb?

2 Elena Leoness Elena Leoness | 14. november 2011 at 19:31 | React

[1]: Nemám FB, zlatý môj :P Teda mám, ale nechodím naň, nezaujíma ma to :P A nevolaj MA  zdrobneninami :P
Ale diky za koment, Tommy ;)

3 alison alison | Email | 1. december 2013 at 13:19 | React

Dobrý den ,
Nemohu skrýt tuto velkou svědectví , která se konala v mém životě . Budu rád , aby všichni o tom vědět a stát seúčastníkem , který je důvod, proč jsem umístěním této zprávy on-line . Jsem paní Alison Woods . Žiji v New Jersey , Spojené státy americké . Chci poděkovat panu ( James Carey ), za jeho laskavost po mé rodině a podnikání .
Nikdy jsem věděl, že tam je ještěpěkná věřitel takhle na zemi , a tady na internetu . Jen několik měsíců zpátky , byl jsem v hledání půjčku 200.000 US $ USD , jak jsem byl dojdou peníze na krmení a mé účty , včetně mé nájemného po lhůtě splatnosti . Byl jsem podveden kolem 5000 dolarů USD , a rozhodl jsem se to zapojit sám sebe v této činnosti opět , alekamarád mě představil půjčku firma díky mé situace a vzhled v tu chvíli .

Za prvé , řekl jsem jí, že nejsem zájem o jakékoli úvěrové dohody už ale ona mi řekla, že tam je ještěpěkná věřitel , který mi doporučí . Udělal jsem zkušební a dnes jsem velmi vděčný této skvělé společnosti ( Global hrany Finance Group ), kterou řídí pan James Carey , který mi nakonec dal půjčku 200.000 $ USD . Pokud jste v nouzi o skutečné nebo legit úvěr nebo finanční pomoci , a vy můžete být spolehlivé , důvěryhodné a schopné splácet úvěr v řádném čase , bude Radím vám, abyste ho kontaktovat přes : j.globaledgefin @ gmail.com a budete mít z podvodu na internetu , protože jeBůh se bát člověk .

Moje krásná manžel rozšiřuje své pozdravy na světě . Nebýt pana Jamese Carey , neumím si představit , jak život by byl pro mě a mou rodinu ještě dnes . Prosím, já jsem prosila , abys mi pomohl poděkovat panu James Carey za své dobré skutky a budu vždy sdílet tuto velikou věc , co se stalo v mém životě se všemi , protože on je člověk, který odstranil svou rodinu z chudoby .

Prosím, laskavě upozornit všechny , kteří potřebují půjčku , aby se informoval o dobrých skutcích pana Jamese Carey .
Moje rodina rozšiřuje své pozdravy k vám .
Teplé S pozdravem ,
Paní Alison Woods .

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.