Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Matthew Louis Terrenson

8. november 2011 at 20:52 |  Archív postáv

Jméno: Matthew Louis Terrenson
Popis: Matt je vysoký urostlý kluk. Má přibližně kolem dvou metru. Je sice vysoký, ale jeho tělo je dostatečně vypracované od hodin strávených v posilovně či od jeho oblíbeného běhu. Tmavě hnědé oči nejčastěji schovává pod delšími, havranově černými vlasy. Nos má tak akorát. Rty má lehce narůžovělé plné, ale horní ret je o něco užší. Na spodním rtu má z každé strany dva stříbrné piercingy, tvarem připomínající pul kruh. Na spodní čelisti má lehké strniště. Na sobě nejčastěji nosí tmavé barvy. Vlastně světlé okrem bílé, vůbec nenosí! Oblečení ladí do svého Punk-Rockového stylu. Čily kožená bunda, tmavé džíny a velká těžká obuv. Na dlaních nosí kožené náramky, občas s menšími ostny. Přes krk má obmotaný kožený tenký řetízek, který má na konci stříbrný pírko.
Povaha: U Matta můžu říct jen jedno: Jak vypadá tak se i chová! Není na žádné velké kamarádíčkování, a pokud to jde přátele si nedělá. Je docela povrchní a proto rád kritizuje ostatní v tom co dělají nebo jak vypadají. To všechno ale neznamená, že neumí být milý. Umí to, když chce, což moc často nebývá. Možná nato nevypadá, ale je pečlivý a soustředěný na to, co cche. Sice má rád tvrdou rock-metalovou hudbu, přesto nepohrdně i poezii, kterou rád čte.
Životopis: Původně pochází z jednoho menšího města v Kanadě. Matthew vyrůstal v bohaté rodině. Rodiče na něj ale moc času neměli. Proto si hledal zábavu venku, po nocích s přáteli. Matka Elena Tercy Terrenson si ho chtěla rozmazlit, ale vzhledem k její práci a k tomu, ľe Matt už od mala byl hyperaktivní, tak na to neměla čas a raději mu tedy platila o co si řekl. Jeho otec Theodor Matthew Terrenson je pravý opak matky. Je přísný a chtěl Matta naučit kázně a autoritě. Opět se mu to ale nedařilo. To všechno vede k tomu, že Matt se učil samostatnosti už od mala a také k tomu jakou má povahu a nedůvěru k lidem. Ve škole se často pral, neboť nesnášel ty ubožáky co si o sobě myslí že jsou vládci vesmíru. Na škole byl ve fotbalovém týmu, kde se mu zatím dařilo dobře. Sport byl a stále je, jedna z jeho nejoblíbenějších činností. Jediné čeho kdy v životě litoval bylo to, ze když se přihlásil na tuto školu musel opustit svoji fenku Annabell. Teď mu jde už jen o to, co nejdřív dodělat tuto školu a odjet na cesty se svým psem
 

4 people judged this article.

Comments

1 Kat Kat | 28. november 2011 at 7:09 | React

Na tej fotke ti to sekne.. :D :p Mattie...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.