Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Aaron Rafael Styles

26. november 2011 at 16:07 |  Archív postáv

Jméno: Aaron Rafael Styles
Popis: Aaron má velice zvláštní oči. Jsou vlastně skoro zlaté s podivnými medovými "světýlky" a zdobí je husté řasy. Jeho vlasy jsou černé s nádechem bronzové. Vypadají jako nagelované, ale ve skutečnosti mu takhle drží samy. V uchu nosí černou náušnici. Nosí rád hlavně černé oblečení. Je štíhlý a vysoký, něco přes 180 cm.
Povaha: Aaron má rád společnost. Je zvědavý, vstřícný, přátelský a má vrozený smysl pro dramatičnost. Je cílevědomý. Pokud má vztek, často to dusí v sobě, navenek je tedy klidný, zato sarkasmu, ironie a jízlivých poznámek se už nezbaví. Nerad přiznává, že neměl pravdu, a že se mýlil. Nerad říká ne. Jeho reakce se okolí mohou zdát přehnané, ale když se rozčílí, za pár okamžiků je ochoten se normálně bavit a znovu o problému jednat, což ostatní mnohdy mate.
Životopis: Pochází z New Yorku, města, které nikdy nespí. Byl sirotek s problematickou minulostí, který ale doufal, že konečně našel rodinu, přátele a i smysl života. Konečně mohl přestat s chozením k psychiatrovi. To se ale změnilo jedné noci, kdy se vracel z večírku. Sám, temnou ulicí. Každý si asi umí přibližně představit, co se stalo. Musel opustit svou rodinu, svého nevlastního otce i matku, svého autistického malého bratra a svého věrného psa, Gabriela. A zavítal sem, na tuto školu, Moon School.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Bell Bell | Web | 26. november 2011 at 16:19 | React

Ahoj:) Přidáš mi prosím ozdobu v Datart soutěži? Stačí kliknout na modrou ikonku "Darujte ozdobu tomuto přání". Byla bych ti moc vděčná a pokud bych ti to mohla jakkoliv oplatit je to předem splněné, stačí napsat;)

ODKAZ:
http://vanocni.datart.cz/marketa-hanusova-si-preje-smartphone-nokia/

2 Mě neznáš :D Mě neznáš :D | 30. september 2012 at 18:46 | React

Chudák Zayn ste mu dali =FDDDDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.