Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Clarisa Sydel (P)

16. december 2011 at 20:05 |  Archív postáv
Jméno: Clarisa Sydel
Předmět vyučování: Historie umění
Popis: Clarisa je středně vysoké, štíhlé postavy. Měří 160 cm a váží 50 kg. Má sportovní postavu, kterou si udržuje. Má oválný obličej, který ji lemují světle hnědé, delší oříškové vlasy, které se ji nepravidelně vlní. Kontrastují ji, s jejími oříškově hnědými oči, které se jí na slunci změní v medové. Má velmi plné rty a výrazné lícní kosti.
Povaha: Clarisa je uzavřená a hodně opatrná. Je však upřímná. Ke svým studentům se chová podle toho, jak se oni chovají k ní. Vždy si ale snaží zachovat důstojnost. Je ochotna jim poradit, když si nevědí s něčím rady a po většinou se i usmívá. K ostatním lidem se chová odtažitě. Zvláště ke starším, urozenějším a takovým, které nezná. Uznává jejich autoritu, ale když je dobře pozná, je ochotna jim prozradit trochu víc ze svého života a tak se k nim více přiblížit.
Mezi její koníčky patří historie, psaní, v předešlých letech se zajímala o kresbu, ale nakonec to přenechala talentovanějším. Má velmi blízko ke knihám. Dokáže u nich prosedět hodiny a velmi často z nich také čerpá pro svou výuku. Clarisa trpí nespavostí. V době svého nespavého období si čte, poslouchá hudbu, nebo sedí u pc a připravuje studijní materiály pro své studenty. Miluje červené a bílé víno. Je závislá na kávě a cigaretách, ale snaží se to omezovat. V pracovní době však nekouří. To by bylo pod její úroveň. Nevyhýbá se ani sportu. Chodí pravidelně běhat, chodí do posilovny nebo cvičí doma.
Clarisa je posedlá plánováním. Plánuje si všechno. Budíček, snídani, oběd, svačinu, výuku - co bude učit, volný čas, večeři… Normální den probíhá vždy podle plánu. Zkaženým dnem se pro ni stává chvíle, kdy položky, které si přesně stanovila, nejdou podle plánu.
Pokud by někdo zkoušel Clarise hrabat v kabelce, našel by klíče, mobilní telefon, balíček neslazených žvýkaček, kamínek pro štěstí, ale také pytlík sypaného černého čaje, knihu nebo zdroj hudby.
Životopis: Clarisa pochází z klanu upírů. Její předci sahají až do bájného Řecka. Clarisa se jako upír narodila, ale úplně první člen jejich velké rodiny byl člověk. Člověk, kterého zasvětili, protože si mysleli, že bude dobrý bojovník. Zachovalo se spoustu dokumentů, deníků i spisů, které poukazují na nejrůznější období. Clarisa již za svůj krátký život stihla pár kousků rozluštit a přečíst.
Narodila se do rodiny právníka a malířky v Itálii. Od narození bydlela s rodiči v městě Cervaro. Má o 5 let mladšího bratra Christophera. Její nejstarší vzpomínka sahá do věku 5 let, kdy se narodil její bratr. Pamatuje si, jak ho držela v rukou a pomáhala o něj pečovat.
Samuel, její otec ji už od mala naváděl na vlnu historie, ke které přičichla již ve 4 letech. Naopak, její matka Anita, ji vedla cestou malířky. Clarisa se už od mala snažila kreslit, ale ve 13 letech pochopila, že nemá ten správný talent a kreslení zanechala. Přesto v ní zájem o umění zůstal, a proto se ho rozhodla studovat. Vystudovala střední školu pedagogickou a rozhodla se pokračovat na vysoké škole. Za studiem odjela do Londýna a jako obor si vybrala historii umění. Aby toho však neměla málo, přidala i pedagogiku. Po vystudování učila dva roky jako učitelka historie umění na univerzitě v Londýně. Když ji ale přišla nabídka k výuce na Moon School, chvilku o tom přemýšlela, ale nakonec nabídku přijala.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Zuzankaaa Zuzankaaa | Email | Web | 16. december 2011 at 20:14 | React

MÁŠ TAM TU ZPRÁVU NA MAILU

2 piix-world piix-world | Web | 20. december 2011 at 18:29 | React

máš opravdu neobvilí blog...
(né ve špatném smyslu)

3 piix-world piix-world | Web | 20. december 2011 at 18:30 | React

neobvyklí

4 vestec vestec | Web | 13. january 2012 at 0:51 | React

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.