Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Nick T. Williams

6. december 2011 at 13:45 |  Archív postáv
Jméno: Nick T. Williams
Popis: Nick je od pohledu vyššího vzrůstu, ale zase nepatří se svými 185 cm do kategorie dlouhánů. Oříškově hnědé vlasy má rovné a obvykle je má sčesané směrem k čelu. Na první pohled vyniknou na jeho oválném obličeji, oči v barvě šedé s nádechem do tmavě modra. Rty má úzké a v bledším tonu do fialova. Vystouplé lícní kosti, široká ramena a atletická postava spíše pevná, než posetá hordou svalů jsou hlavní rysy na jeho celkové postavě .Jeho obvyklý postoj je letmý úsměv na rtech a vzpřímená postava se založenými ruky na hrudi.
Povaha: Postoj, jenž často mívá z toho si neodvodí prakticky nikdo nic. Jeho povaha je složitá a on sám objevuje často něco nového. Nemá v povaze být náladový a arogantní . A upřímně s takovými lidmi co jsou má často velké problémy, protože nemá v povaze mlčet. Dokáže se prosadit za jakoukoliv cenu dát nahlas najevo svůj názor. A když to situace vyžaduje nebojí se dát ránu stejně jako ji dostat. Povětšinu času se snaží být nekonfliktní. Když se setká s osobou co ho něčím zaujme nebo si ho s přátelí tak se setkáte s bytostí co toho dotyčného bude bránit, poslouchat a vloží se s ním do každé blbosti, aby byla zábava .Prakticky je nevyzpytatelný. Nenuceně se prochází, nahlas si pouští hudbu a nebo sám skládá. V jiném případě si pouští do žil adrenalin. Rozhodně neodmítne nějaký plán o kterém ví dopředu, že se na tom bude bavit.
Životopis: Vyrůstal ve vesničce v Severní Americe jeho rodina se skládá z matky ( Elisabeth) otci (Ethan) a mladší sestry ( Nicole). Drama a ani veselou komedii v jeho životě nehledejte či něco zajímavého .Odmalička zůstával s celou rodinou na jednom místě. Jako menší si našel zálibu v lukostřelbě a rád poslouchal otcovi kazety s hudbou. V průběhu dospívání ho jeho matka přeměnila na upíra. A sama jeho sestra ví co jí čeká až ji bude 10 let jako jemu tenkrát. Proč ? Protože jako rodina by měli žít navždy. Jenže každá pohádka jednou končí a sám Nick se postavil proti rodině, protože mu začali na nervy lest ty řeči o šťastné rodině. Školu dokončil na internátu v Torontu a sám si podal přihlášku na Moon School, která mu vyšla. Dnes má své záliby roztříděné do hudby a sportu.Hraje na kytaru, zpívá a věnuje se atletice.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.