Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Alexis Rosie Cambell

2. january 2012 at 20:25 |  Profily - archív
Meno: Alexis Rosie Cambell
Popis: Alexis má štíhlou postavu vysokou asi 165cm, takže nepatří mezi dlouhány. Její oválný obličejík ohraničují dlouhé lesklé vlasy které nejčastěji nosí rozpuštěné a nebo v drdolu. Její tmavé čokoládové oči uputají pozornost každého a dlouhé tmavě hnědé řasy. Obočí má skoro rovný tvar a je stejného odtínu jako její vlasy. Nosík pasuje do jejího obličeje akorát,není velký ale ani malý. Horní ret úst má trochu vykrojený a dominuje mu spodnámu plnému rtu světle růžové barvy. Ráda nosí obyčejné věci, všech možný barev ale vždycky to pěkně k sobě ladí.
Povaha: Vždycky ráda poznává nové lidi a je velice přátelská. Hodně lidí si jí oblíbí díky smyslu pro humor a taky za svou přátelskou povahu. Když jí svěříte nějaké tajemství mlůžete jí na 100% důvěřovat že to neřekne. Na svět se dívá optimisticky ovšem pokud má den blbec je pesimistická a snadno se urazí, ale to se stává málo kdy. Mezi její ne moc kladné vlastnoti patří také to že je strašně uvpovídané a někdy nepustí někoho jiného ke slovu.
Životopis: Narodila se na Floridě na předměstí Miami. Měla tam celkem klidně dětscví díky matce Caroline a otci Jackovi. Rozmazlovali jí do jejích 8 let kdy se jí narodila sestřička Sarah. V tu chvíli už nebyla středem pozornosti a sestru nenáviděla časem zjistila že jí to vlastně pomohlo a se sestrou začala mít normální vztah. Ve škole nepatřila k nejlepší ani k nejhorším,prostě průměr. Ve třídě byla oblíbená a měla spoustu přátel.Proto bylo pro ni těžké když musela odejet na Moon School protože její rodiče jsou upíři.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.