Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Jack Samuel Brooks

1. january 2012 at 21:40 |  Archív postáv

Jméno: Jack Samuel Brooks
Popis: Jack má 173 vysokou postavu. Nikdy nijak zvlášt neposiloval, ale rád si zahrál míčové hry, z toho má lehce vypracovanou horní část těla. Zejména paže, naopak nohy jsou úzké jako dvě tyčky. Delší vlasy, které mu často zakrývají zorný uhel pohledu, z větší části tvoří plavá barva, ale obsahuje i pramínky světle hnědé barvy. Pod hustým obočím se skrývají menší nenápadné oči. Na první pohled se zdá, že jsou modré, ale když se na ně podíváte z blízka, uvidíte kolem zornice oranžovo-žlutý kroužek kolem dokola. Pod malým nosem jsou úzké narůžovělé rty. Spodní ret je o něco výraznější a plnější, než ten vrchní. Vystouplé lícní kosti, lze zahlédnout až po širokém usmvu. Společně s úsměvem se mu vytvoří drobné dolíčky, postačí k tomu však i malý usměv.
Rád nosí tmavé barvy. Nepohrdne ale i světlými odstíny, ne však křiklavými! Nejčastěji nosí světlé džínsy a tmavé tričko.
Povaha: Na první pohled se trochu straní cizích lidí. Není rád středem pozornosti, v tom případě se totiž červená a nebo je nervozní. Rád si však dělá nové přátele a poznává nově věci. Ve většině připadech je to optimista, rád se směje a bere věci s nadhledem. Jsou však určité věci, při kterých se z něj stává pesimista a vidí svět pouze černo-bíle. Věří v duchovní propojení svého těla a světa. K jeho kladným vlastnostem patří, že je přátelský a rád pomáhá ostatním. K záporným asi to, že je občas cholerik a rád se uráží, pro každou blbost. Další z jeho možná záporných vlastností je, že je vegetarián. Nepodporuje vraždění těch ubohých zvířátek, které tak miluje.
Životopis: Narodil se ve spojených státech. Vyrůstal v jednom pěkném malém městečku v Kanadě. Jeho rodiče patří do vyšších tříd. Tedy k těm bohatým. Otec často pracuje mimo město a odjíždí i na na pár týdnu do zahrničí. Jack vlastně ani neví, co jeho táta konkrétně dělá. Nikdy mu to otec neřekl. Matka je žena v domácnosti, ale přivydělává si psaním knih. Velice ráda píše romány. Jack vyrůstal v okolí, kde byla spousta dívek, ale žádný kluci. Proto dívkám rád naslouchá a je vůči nim pozorný a lichotivý. Ke klukum se snaží chovat stejně, ale bůh ví proč ho mezi sebe moc neberou. Jeho ridiče jsou oba upíři a proto ho poslali na tuhle školu. Jackovi se na Moon School vůbec nechtělo, ale nic jiného mu nezbývá.........
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.