Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Rosemarie Charlie de Clermont

9. january 2012 at 21:14 |  Profily - archív

Jméno: Rosemarie Charlie de Clermont (má ráda oslovení Rose i Charlie)
Popis: Rose patří k lidem, které je nemožné přehlédnou i když měří pouhých 156centimetrů. Zaručeně ji poznáte podle pronikavé, exotické vůně. Podle od přírody vlnitých vlasů barvy zlata, na které je náležitě hrdá. Nebo podle překrásných čokoládových očí, které vás pohltí a málokdy pustí, aniž by vám pohlédly do duše a zanechaly v ní něco, kvůli čemu nebudete moci spát...Charlie miluje modu, což jde vidět na jejím stylu oblékání. Ví jak kombinovat oblečení, aby barevně ladila a zachovala si svůj styl. Nejčastěji nosí džíny a trička nebo košile. Má ráda léto, kdy může ze šatníku vytáhnou sexy šatičky. Vlastní několik desítek botiček na podpatku, ale i tenisek značky Converse. Šperků a bižuterie má tolik, že ani neví kam jí dávat. Prostě typická holka.
Povaha: Život není jen černý nebo bílý. Stejně jako Charlie. Ti, kteří ji znají - opravdu znají - ví, že je obyčejnou dívkou, stejná jako všechny ostatní. Zranitelná, upřímná, optimistka se smyslem pro humor a romantickou duší. Bohužel pro ty, kteří se s ní chtějí pustit do při, má pěkně prořízlou pusu. Je tvrdohlavá, jedná impulzivně a hlavně překypuje sebevědomím. Někdy se může zdát rozmazlená - což zapříčinilo bohaté konto jejich rodičů - ale větší problémy ji působí její nedochvilnost. Je hodně zvědavá, odvážná a vytrvalá. Pro ty, kteří ji neznají, se stává záhadou, protože dokáže své pravé pocity skrýt za roušku ironie, drzosti a vzdoru. Je ráda středem pozornosti a jak už je to jejím znamením zvěrokruhu dáno, je rozenou vůdkyní.
Životopis: Rose je doslova a do písmene zázrak. Její matka Diana je mocná čarodějnice rodu Bishopových, která se zamilovala do upíra. Do někoho, koho by její rodina nikdy neschválila, ale akceptovala Dianino rozhodnutí s Matthewem žít. I když se to z počátku zdálo nemožné, narodila se jim překrásná, zdravá holčička. Spolu s rodiči a babičkou - Matthewovou upíří matkou - žila pohádkový život na zámku ve Francii. Charlie dokázala, že nic není nemožné, když svým osobitým kouzlem spřátelila dva naprosto odlišné klany. Čarodějnice rodu Bishopových z matčiny strany a členy upíří rodiny de Clermontových ze strany otce. Rose rostla jako z vody, díky lásce příslušníků rodiny. Už v předškolním věku objevila magické schopnosti zděděné po matce. Všichni si mysleli, že Charlie zůstane "jen" čarodějkou, ale osud tomu chtěl jinak. V pubertě se začala projevovat silná a neovladatelná žízeň po krvi - lidské krvi. Byla tak silná, že jí zatemňovala mysl. Diana s Matthewem se s bolavými srdci rozhodli poslat Rose do vampýrské školy Moon School. Doufají, že tam budou umět jejich dceři pomoct, když oni selhali... Rosina čarodějnická část osobnosti se na Moon school stává jejím nejdůležitějším tajemstvím.
 

4 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.