Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


February 2012

Tyler Mason Carter

26. february 2012 at 15:54 Profily - archív

Meno: Tyler Mason Carter
(Človek)
Popis: Tyler má krátke čierne vlasy , ktoré sú miestami až fialové a ofina mu padá až do očí, ktoré má zeleno-modré - ťažko posúdiť aké vlastne sú. Keď je nahnevaný, zvykne sa ich farba zmeniť na chladnú šedivú. Nad nimi je neupravované ale za to riedke obočie. Niekedy si oči dozdobí čiernou ceruzkou, čím ich zvýrazní. Tyler je pomerne vysoký. Veľa krát sa zdá byť nižší než naozaj je, kedže sa často hrbí. Meria 190 centimetrov a postavu má vypravovanú vďaka rokom hrania futbalu a rannému behu. Má pomerne gulatú tvár s trocha väčším nosom z čoho si však problém nerobí. Spodnú peru mu zdobia dva piercingy čo si dal spraviť vo svojich pätnástich rokoch. Väčšinou nosí na hlave šiltovku alebo si necháva na hlave prirodzený rozcuch, ktorý si nezvykne česať.
Povaha: Tyler je chalan , ktorý miluje zábavu. Aj preto pracuje v bowlingovej hale, kde pravidelne hraje svoju najobľúbenejšiu hru, bowling. Je to spoločenský typ a väčšinou mu netrvá dlho než sa s niekým spozná natoľko, aby mu začal dôverovať. To je práve jedna z vecí, ktoré podceňuje. Verí každému čo sa mu nemusí vždy vyplatiť.Keď stretne dievča, ktoré ho zaujme, je milý, verný a snaží sa dať najavo že má o ňu záujem. Snaží sa získať si jej priazeň, či už len milým úsmevom alebo kvetinami či bonbonierou.Je to tak trochu ideál chalana, no on si to o sebe nemyslí. Mohol by mať ihneď kopec dievčat , ale on nestráca hlavu a počká si na tú, ktorá ho zaujme.Síce sa môže zdať byť milý a vždy ochotný pomôcť, no nerád plní rozkazy druhých. Sám rozhoduje za seba aj keď občas nerozvážne a robí unáhlené závery. Drží sa hesla, že násilím sa nikdy nič nevyrieši, preto konflikty nerobí, no vie ich riešiť. Keď je na neho niekto drzý, zmení mód milý chalan na bad boy a vytiahne slovníček plný škaredých slov, ktoré sa nebojí na dotyčného použiť. Hlavne keď je nahnevaný, robí veci, ktoré neskôr ľutuje. Keď je v takomto stave, radšej sa od neho držte ďalej. Má strach z hadov, no nikdy to nikomu nepovedal. Nezveruje sa s tajomstvami každému. Bojuje s ňou, ale zatiaľ len s malými pokrokmi. Za to, má rád psov (samorejme, nie tie malé otravné čivavy) a tiež vlkov. Tieto zvieratá ho vždy fascinovali, až dokým nezistil, akí naozaj sú.Vo všetkom mu pomáha najlepší kamarát Dylan ktorý taktiež pracuje v bowlingovej hale. Má zopár kamarátov, no Dylan je pre neho ako brat.
Životopis: Narodil sa spolu s mladšou sestrou Evelin v Los Angeles, v bohatšej štvrti. Jeho rodičia, Brendon a Charlotte vlastnia celosvetovú firmu, takže si žil "na veľke nohe". Nikdy nemusel prosiť, aby dostal čo chcel. Chodil na súkromnú strednú školu v Los Angelos. Rodičia mu platili školu a okrem toho aj mimoškolské činnosti ako napríklad Karate. Napriek jeho nesúhlasu ho prihlásili na lekcie bojového umenia. Nechcel tam chodiť a namiesto toho chodil do mesta. Tak isto to išlo aj so školou. Veľa krát s kamarátmi chodili aj mimo mesta. Keď na to rodičia prišli, prestali mu platiť školu a dostal prednášku o tom, že mu chcú len dobre a on si to neváži. V LA žil až do svojej osemnástky, potom sa rozhodol presťahovať do mestečka Donnerville, kde žije až doteraz. Býva v menšom byte, ktorý mu však stačí a cíti sa tu, v Donnerville ako doma. Toto je jeho domov. Zvykol si, že tu nieje tak rušno ako v Los Angelos. Rodičom za tú dobu ani nenapísal. Veď načo, keď sa s nimi, kým s nimi býval, skoro ani nevidel. Oni mu tiež nenapísali a je aj rád. Za to si občas píše s mladšou setrou, ktorá tento rok ide na umeleckú strednú. Zamestnal sa v bowlingovej hale , kde robí barmana. Z výplaty, ktorú dostáva si platí nájomné na byt. Všetko ide ako má (každodenná rutina) až pokým nestretne dievča, ktoré mu navždy zmení život. Lyn..

Evangelist de Enix (P)

13. february 2012 at 19:39 Profily - archív

Meno: Evangelist de Enix
Predmet: História
Posis: Středně vysoká žena s dlouhými, většinou vlnícími se vlasy tmavé barvy, které rámují její světlý obličej, na kterém není jediná piha.Její oči jsou tmavé, stejně jako vlasy a někdy je rámují hranaté brýle, které ale Ev nenosí příliš často.Její plné rty většinou ničím nezvýrazňuje, jen málokdy se na nich objeví rtěnka, která má ale pokaždé sytě rudou barvu.Štíhlá postava, která je očividně v dobré kondici, plynně přechází v nohy, jejichž vzhled kazí pár narudlých jizev táhnoucích se od kotníku až po lýtko. Ev nikdy neřekla od čeho je má.Mezi její nejoblíbenější kousky v šatníku patří černé oblečení, zvlášť si potrpí na korzety a pevné boty.Nenosí žádné šperky.
Povaha: Pro okolí působí jako příjemná, přitažlivá slečna, se kterou si rádi popovídáte. Už i pro to, že tak musí působit, aby jí ostatní věřili. Nesvěřuje nikomu, co jí kdo řekne, ale snaží se každému vždy vypomoct. Poznala mnoho studentů různých povah a ledacos jí to do odhalení charakteru přineslo, takže pozná na lidech, jak se cítí, ovšem nikomu se nevnucuje, je to jejich dobrovolná volba. Patří to i k těm vlastnostem, ve kterých vyniká. Výraz často jenom příjemný a přátelský, nemůže se dovolovat, aby se jí lidi báli, a stejně nechce, aby z ní měl někdo strach. Už od malička byla na všechny hodná a pomáhala, kde se dalo. Tu svoji dobrosrdečnost zdědila asi po svojí mamce. Nedokáže být na lidi tvrdá, jen naštvaná.
Životopis: Ev se narodila v Kanadě, v Calgary. Už jako malá se zajímala o zvířata a taky o sporty.Vyzkoušela si snad všechny sporty.Všechny vystudované školy prošla až v rekordním čase, ale stále nevěděla, co by měla v životě dělat.Proto se rozhodla odcestovat do ciziny, kde střídavě pobývala asi 5 let.Naučila se základům mnoha jazyků a zkoumala jiné kultury.Když se po letech vrátila do rodné Kanady, zjistila, že se vše v rodině změnilo.

Becca Sullen

1. february 2012 at 19:57 Archív postáv
Jmeno: Becca Sullen
Popis: Má velmi bledou pleť, černé vlasy, hnědé tajemné oči a je štíhlá
Povaha: Becca je velmi hodná ale občas zazlobí ale jen tolik kolik chce. Nedá se předvídat, je velmi neústupná, cíle vědomá a silná. Nemá ráda když jí je odporováno nebo když ji někdo opovrhuje, to by ho možná i zabila. Je neduveřivá, málokomu se povedlo získat si její duveru. Má své nálady, někdy by se bavila, je ale protioptimistická ale dokaže se přispusobit lidem.
Životopis: Vyrostla v pestouncké rodine už pd svých 6 měsícu. Ve dvanácti se začala divně měnit a pak zjistila že její mama byla upírka a otec vlkodlak. Myslela že se zabije aby ji to tolik nebolelo. Má nevlastní sestru Airis u nevlastních rodiču a tak až se zmenila uplně tak Airis ji proměnila v upíra a jelikož začínala pátrat po tom co se stalo s jejími rodiči tak Airis nechala u rodiču aby je chranila. Naučila jí vše co uměla z boje. 5 let hledala své pravé rodiče ale nenašla je tak se vrátila k pěstounum. Tam na ní čekali s otevřenou naručí. A tak stále doufa že někam zapadne a tak tedy se našla tato škola kam by možná zapadla.

Sutton Penelope Mercer

1. february 2012 at 19:57 Archív postáv


Meno: Sutton Penelope Mercer
Popis: Sutton je malé hubené postavy. Má krásné hnědé oči a malé rty. Hnědé vlasy jí sahají po prsa. Často je nechává rozpuštěné nebo v copu. Na levé straně na čele má malou jizvu, která není moc vidět, od autonehody, při které vjela do jezera. Nejraději nosí šaty s kabelkou a botami na podpatku. Vždy musí mít oblečení, které se k sobě hodí. Sutton je hráčka tenisu a skvělá tanečnice.
Povaha: I když se na první pohled bude zdát, že je namyšlená a rozmazlená podle jejího oblečení a to, že je z bohaté rodiny, nemusí být pravda. Hodně lidí ji právě kvůli tomu odsuzuje. Ale když ji někdo pozná, tak uvidí jaká doopravdy je. Že je milá, hodná, starostlivá a ano občas je někdy náladová ale jen když jí někdo pořádně naštve.
Životopis: Sutton žije v Arizoně ve Phoenixu s jejími adoptivními rodiči a nevlastní sestrou. Byla adoptovaná bohatými rodiči a měla život, který její dvojče, Emma, nikdy neměla. Během dospívání o sobě nevěděly. Sutton zjistila, že má dvojče, když se pustila do pátrání po své biologické matce. Chce zjistit, proč byly rozděleny při narození a kdo je jejich biologická matka. Má podezření, že její rodiče lhali a museli vědět, že má dvojče. Když Emma uteče od svých adoptivních rodičů v Las Vegas a přijede navštívit Sutton (právě na jejich šestnácté narozeniny), která se rozhodne ji představit rodičům a zeptat se jich na všechno. Chce je také poprosit jestli by ji nepomohli najít její biologickou matku. Avšak se stane něco, co změní Sutton život. Kousne ji upír a ona se začne přeměnovat. Když se ji po pár dní udělá zle, musejí ji rodiče odvézt do Moon School. Nejen že se nechce vzdát svého života, přátel, rodiny ale také své sestry, kterou právě našla.
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.