Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Becca Sullen

1. february 2012 at 19:57 |  Archív postáv
Jmeno: Becca Sullen
Popis: Má velmi bledou pleť, černé vlasy, hnědé tajemné oči a je štíhlá
Povaha: Becca je velmi hodná ale občas zazlobí ale jen tolik kolik chce. Nedá se předvídat, je velmi neústupná, cíle vědomá a silná. Nemá ráda když jí je odporováno nebo když ji někdo opovrhuje, to by ho možná i zabila. Je neduveřivá, málokomu se povedlo získat si její duveru. Má své nálady, někdy by se bavila, je ale protioptimistická ale dokaže se přispusobit lidem.
Životopis: Vyrostla v pestouncké rodine už pd svých 6 měsícu. Ve dvanácti se začala divně měnit a pak zjistila že její mama byla upírka a otec vlkodlak. Myslela že se zabije aby ji to tolik nebolelo. Má nevlastní sestru Airis u nevlastních rodiču a tak až se zmenila uplně tak Airis ji proměnila v upíra a jelikož začínala pátrat po tom co se stalo s jejími rodiči tak Airis nechala u rodiču aby je chranila. Naučila jí vše co uměla z boje. 5 let hledala své pravé rodiče ale nenašla je tak se vrátila k pěstounum. Tam na ní čekali s otevřenou naručí. A tak stále doufa že někam zapadne a tak tedy se našla tato škola kam by možná zapadla.
 

1 person judged this article.

Comments

1 NADEESHA NADEESHA | Email | 8. october 2012 at 16:30 | React

I really wanted to be a vampire, I'm in sri lanka, matale.I just saw your 1, 2, 3,simple vampire transformation. please if u can come and bite me before november first.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.