Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Evangelist de Enix (P)

13. february 2012 at 19:39 |  Profily - archív

Meno: Evangelist de Enix
Predmet: História
Posis: Středně vysoká žena s dlouhými, většinou vlnícími se vlasy tmavé barvy, které rámují její světlý obličej, na kterém není jediná piha.Její oči jsou tmavé, stejně jako vlasy a někdy je rámují hranaté brýle, které ale Ev nenosí příliš často.Její plné rty většinou ničím nezvýrazňuje, jen málokdy se na nich objeví rtěnka, která má ale pokaždé sytě rudou barvu.Štíhlá postava, která je očividně v dobré kondici, plynně přechází v nohy, jejichž vzhled kazí pár narudlých jizev táhnoucích se od kotníku až po lýtko. Ev nikdy neřekla od čeho je má.Mezi její nejoblíbenější kousky v šatníku patří černé oblečení, zvlášť si potrpí na korzety a pevné boty.Nenosí žádné šperky.
Povaha: Pro okolí působí jako příjemná, přitažlivá slečna, se kterou si rádi popovídáte. Už i pro to, že tak musí působit, aby jí ostatní věřili. Nesvěřuje nikomu, co jí kdo řekne, ale snaží se každému vždy vypomoct. Poznala mnoho studentů různých povah a ledacos jí to do odhalení charakteru přineslo, takže pozná na lidech, jak se cítí, ovšem nikomu se nevnucuje, je to jejich dobrovolná volba. Patří to i k těm vlastnostem, ve kterých vyniká. Výraz často jenom příjemný a přátelský, nemůže se dovolovat, aby se jí lidi báli, a stejně nechce, aby z ní měl někdo strach. Už od malička byla na všechny hodná a pomáhala, kde se dalo. Tu svoji dobrosrdečnost zdědila asi po svojí mamce. Nedokáže být na lidi tvrdá, jen naštvaná.
Životopis: Ev se narodila v Kanadě, v Calgary. Už jako malá se zajímala o zvířata a taky o sporty.Vyzkoušela si snad všechny sporty.Všechny vystudované školy prošla až v rekordním čase, ale stále nevěděla, co by měla v životě dělat.Proto se rozhodla odcestovat do ciziny, kde střídavě pobývala asi 5 let.Naučila se základům mnoha jazyků a zkoumala jiné kultury.Když se po letech vrátila do rodné Kanady, zjistila, že se vše v rodině změnilo.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Evangelist de Enix Evangelist de Enix | 13. february 2012 at 20:04 | React

Snad naše společné hodiny budou dobré. :)

2 rpg-skolanoci-sk rpg-skolanoci-sk | Web | 18. february 2012 at 15:18 | React

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.