Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Sutton Penelope Mercer

1. february 2012 at 19:57 |  Archív postáv


Meno: Sutton Penelope Mercer
Popis: Sutton je malé hubené postavy. Má krásné hnědé oči a malé rty. Hnědé vlasy jí sahají po prsa. Často je nechává rozpuštěné nebo v copu. Na levé straně na čele má malou jizvu, která není moc vidět, od autonehody, při které vjela do jezera. Nejraději nosí šaty s kabelkou a botami na podpatku. Vždy musí mít oblečení, které se k sobě hodí. Sutton je hráčka tenisu a skvělá tanečnice.
Povaha: I když se na první pohled bude zdát, že je namyšlená a rozmazlená podle jejího oblečení a to, že je z bohaté rodiny, nemusí být pravda. Hodně lidí ji právě kvůli tomu odsuzuje. Ale když ji někdo pozná, tak uvidí jaká doopravdy je. Že je milá, hodná, starostlivá a ano občas je někdy náladová ale jen když jí někdo pořádně naštve.
Životopis: Sutton žije v Arizoně ve Phoenixu s jejími adoptivními rodiči a nevlastní sestrou. Byla adoptovaná bohatými rodiči a měla život, který její dvojče, Emma, nikdy neměla. Během dospívání o sobě nevěděly. Sutton zjistila, že má dvojče, když se pustila do pátrání po své biologické matce. Chce zjistit, proč byly rozděleny při narození a kdo je jejich biologická matka. Má podezření, že její rodiče lhali a museli vědět, že má dvojče. Když Emma uteče od svých adoptivních rodičů v Las Vegas a přijede navštívit Sutton (právě na jejich šestnácté narozeniny), která se rozhodne ji představit rodičům a zeptat se jich na všechno. Chce je také poprosit jestli by ji nepomohli najít její biologickou matku. Avšak se stane něco, co změní Sutton život. Kousne ji upír a ona se začne přeměnovat. Když se ji po pár dní udělá zle, musejí ji rodiče odvézt do Moon School. Nejen že se nechce vzdát svého života, přátel, rodiny ale také své sestry, kterou právě našla.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.