Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Adelïs McStrace (P)

28. march 2012 at 16:15 |  Profily - archív

Meno: Adelïs McStrace
Predmet: História umení
Popis: Adelïsininy oči jsou tmavě zelené,pod nimi se rýsují lehce vystouplé lícní kosti. Pod jejím malým nosem jsou tenké rty,které má většinou roztažené do menšího úšklebku a také věčně obtažené rudou rtěnkou,která kontrastu je s její pletí bílou jako sníh.Bílou pleť má už od narození a vždy když jí je špatně je skoro průsvitná.
Obličej jí rámují kudrnaté černé kadeře dlouhé až po pas,které nosí pokaždé rozpuštěné. Její postava je hubená a i trochu sportovní. Na jejích dlouhých rukou je nejméně na každé pět náramků a na ukazováčku a prsteníčku má stříbrné prsteny,jeden s nápisem LOVE,ozdobený třpytivými kamínky a druhý,černý,stočený do hada.
Dává přednost volným tryčkům s různými nápisy,ale její nejoblíbenější je béžové s jelenem a srnkou, a také džínám. Má i pár topů,převážně zelených či žlutých. Na botách má každou jinou tkaničku na levé zelenou a na pravé žlutou,také je nosí naopak takže tkaničku má na špičce boty. Jinak se módu moc nezajímá. Skoro pořád má v uších zastrčené bílé sluchátka z iPodu. V pravém uchu má vždy malou černou ostnatou kuličku a v druhém má dvě dírky,v jedné zlatou hvězdu a v druhé velký stříbrný měsíc.
Na levém spánku má malou tenkou jizvu,když byla malá totiž spadla a málem vykrvácela,možná to má něco společného s její bílou pletí...
Povaha: Každý den je nabitá adrenalinem a energií, které má nejspíš od častého vstávání kvůli koním a rychlé jízdě na nich. Je velice výbušná a vzteklá, kdykoli ji někdo naštve je uražená a udobří se s ním až po několika týdnech. Dokáže být i pěkně drzá a dotyčného pěkně ranit. Nesnáší krysy a podobnou havěť. Přátele si vybírá jen opravdu zřídka. Její nejlepší kamarádkou bývala Scarlett, ovšem než se stala upírem.. Má ráda černou a a fialkouvou barvu, kterou nosí skoro na všech tričkách. Nesnáší ostře růžovou.V kuchyni je velmi zdatná, naučila se vařit hned po tom co jí zemřela matka. Poté co se stala upírem si velice oblíbila noční oblohu, zvláště za úplňku.
Toto je její první skušenost s profesorstvím, protože nedávno dostudovala vysokou školu a podala přihlášku na Moon school.
Životopis: Narodila se do velice slavné stáje v Británii. Žila s matkou a otcem. Měla ještě mldší sestru Stacy. na koních jezdila už od malička. Milovala tu vůni a nejraději s nima jezdila do lesa, kousek od pobřeží. Vždy tam jezdila se svou oblíbenou klisnou Tarlin. Milovala zvuk moře, který ji taky velice uklidňoval. Brala si s sebou papíry a tužku. Už jako dítě velice ráda kreslila koně, zvlášť s pozadím moře. V osmi letech se jí zabila matka při jízdě na koni. Dlouho nad ní truchlila, ale vzpamatovala se. Od té doby deno deně kreslila její portréty, ať už stínované nebo vymalované. Nebo vodovkama, temperama či pastely. Jednou na koni, jednou sedící, jednou, když si četla, jednou, když spala. Otec oni pečoval opravdu dobře. V patnácti letech skusila s kreslením konzervatoř, ovšem nevzali ji. Poprala se s tím a nastoupila na obyčejnou školu obecného malířství. Vystudovala ji a nakreslila i pár známých obrazů.
Toho osudného vešera, kdy byla na projížďce s Tarlin se před ní zjevila žena. Klisna se splašila a utekla do hlubin lesa. A Adelïs...ta zůstala ve spárech ktvelačného upíra- ale- přežila to a nastoupila na Moon School jako profesorka historie umnění.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.