Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


April 2012

Canderetta Villes

23. april 2012 at 17:57 Profily - archív

Jméno: Canderetta Villes
Popis: Candy má oříškové oči, které zvýrazňuje silnou tužkou a barevnými stíny. Vlasy si obarvila už hodněkrát. Právě teď je má fialové se zelenou ofinou. Make-up mívá jenom světlý a někdy si ho nedá vůbec, protože má krásnou pleť na kterou je pyšná. Miluje všechny druhy světlých rtěnek. Postavu má štíhlou, ale štvou ji její nohy do X. Hodně si potrpí na všelijaké čepice. Ať už úplně obyčejné jedno barevné tak i ty se zvířecími oušky. Hodně ráda nosí džíny, v sukních se skoro neukazuje. Miluje barevné tílka.
Povaha: Candyina povaha se pořád mění. K těm kladným věcem. Je hodně přátelská, nedělá jí problém jít za někým, koho nezná a normálně se s ním bavit. Je milá, většinou když chce. Nenechá si vnutit názory jiných což je u ní velký problém. Prostě je vcelku hodně tvrdohlavá. Teď k záporným věcem. Candy se moc často nenaštve, vše bere s humorem, ale když ji někdo opravdu naštve, dokáže hodně vybuchnout. Než se stala upírkou, dostávala ve škole často poznámky. Candy je úplně jiná jako Even. Ona má ráda výzvy. Miluje adrenalin a zkouší pořád vyvádět nějaké akce. Je jí jedno jak jsou nebezpečné nebo jaký průšvih z toho bude. Ona už je prostě taková.
Životopis: Candy se narodila do bohaté rodiny. I přesto, ale nikdy nebyla rozmazlována, nebo něco podobného. Měla sice plno možností, ale brala vše tak, že kdyby se cokoli zvrtlo, nemuseli by být vůbec bohatí. Její matka je právnička Sela Villes, její otec je podnikatel Ostin Villes, který ale po 7 letech zkrachoval. Neunesl to a pár měsíců na to zemřel. Bydleli v jedné velké vile v Chicagu. Asi proto se z ní stala taková "zlobivá" holka jaká je. Candy byla ve své škole hodně oblíbená (no u učitelů oblíbená nebyla). Měla opravdu velkou skupinu kamarádů ale z toho jen menšinu těch pravých, kteří ji brali takovou jaká je uvnitř. Když ji jeden z dospělých upírů "kousnul" , byla celá mimo. Neměla vztek nebo tak něco, ale štvalo jí to. Milovala svůj život takový, jako ho měla. Ano proměnili ji nedlouho po jejím bratrovi, ale i tak se jí to prostě nelíbilo. Do Moon School, ale jít musela. Po hodně dlouhém přemlouvání se jí dostalo toho, že se mohla vrátit zpět i když často musela být pod dohledem. Ona se ale do školy Moon School vrátit nechtěla. Po roce zjistila, že už to v její škole vůbec není takové, jaké to bylo. Dostal ji nestarosti jiný ředitel, který z toho udělal školu plnou disciplíny. Nakonec se rozhodla, že se vrátí do Moon School.

Vyučovanie

19. april 2012 at 17:11 | Anne |  Nástenka
Zdravím, študenti a profesori,
na dlho sľubovanom začiatku vyučovania sa pracuje a napriek tomu, že adminky majú po krk školy a málo času (myslím, že to poznáme všetci). Chýba nám už len jeden profesor/profesorka a to bojového umenia. Väčšina hodín nám už prišla a tých, ktorí prvú hodinu ešte neposlali, prosíme, aby tak urobili.
O čo vás ale žiadame v tomto článku?
Keďže sú to už len dva mesiace do prázdnin (v duchu jasáme a odpočítavame dni však? :D), podľa mňa je zbytočné začínať vyučovanie trvajúce 4 real. mesiace koncom apríla...
Avšak, možno máte iný názor a spolu s oddychom od školy (prípadne práce) budete mať aj viac času.
(Len pre pripomenutie, hodín je za mesiac dve...)
Pod týmto článkom nájdete anketu. Môžte pod neho napísať aj komentár, aby sme vedeli váš názor.
Dúfame, že vyučovanie čoskoro úspešne rozídeme a zatiaľ si užijete veľa zábavy ;)


Za admin team Anne

Andrew Lewis

9. april 2012 at 20:08 Profily - archívJméno: Andrew Lewis
Popis: Delší blond vlasy lemují jeho vždy veselý obličej, kterému dominují čokoládově hnědé oči. Jeho postava je od věčného sportování svalnatá. Na pravém předloktí má vytetovaný latinský nápis Dum spiro, spero - Dokud dýchám, doufám. Nejradši nosí rifle, různá trika s potiskem a mikiny.
Povaha: Je optimista, kterého málo co dokáže rozházet. Je přátelský, takže se dobře seznamuje a rychle si vytváří nové přátelé. Díky své sestře si dobře rozumí i s holkama. Je upřímný, odvážný, vnímavý, tolerantní a poctivý.
Životopis: Narodil se v Anglii na předměstí malého městečka. Byl vychován jen matkou, která nevydělávala mnoho peněz, takže nikdy neměl všechno, co chtěl. Má dvojvaječné dvojče. Sestru Adrianu, s kterou měl dobrý sourozenecký vztah. Od 15 let tajně závodil na motorkách. Když se to matka dověděla, měl zákaz na všechno kromě chození do školy. Přestal a matka byla spokojená, ale ho sžírala touha opět závodit. Jednoho dne si od kamaráda pučil motorku a vyjel na svůj oblíbený okruh. Ale už nikdy se nevrátil domů. Neví, co se stalo, ale probudil se jako někdo jiný. Jeho rodina a přátelé ho dávno prohlásili za mrtvého a on se rozhodl to tak nechat a odejít. A tak se dostal na Moon School.

Raven Hill

8. april 2012 at 19:08 Archív postáv


Jméno: Raven Hill

Popis: Raven je šestnáctiletá dívka s dlouhými hnědými vlasy až do poloviny zad. Má světle modré oči, které si ráda maluje černou tužkou a řasenkou. Má světlou pleť a poměrně vysokou postavu, na kterou je pyšná. Měří 174 cm a je celkem hubená díky tomu že už odmalička ráda tancuje. Raven vypada jako nevynna a ticha dívka ale opak je zkutečnosti.
Povaha: Je tichá ale i přesto odvážná dívka, která si rádá prosadí svou. Není moc sportovně založená ikdyž už od 4 tancuje. Věnuje se jak klasickému tanci tak modernímu. Nejradši poslouchá muziku ... skupiny Faith and the muse a The last days of jesus. Nejradší chodí v černych džinach a černe mikině. Je inteligentní ale žádný chytrolín. Je to prostě normální kamarádská dívka.
Životopis: Pochází z bohaté rodiny ze Švýcarska ale se svými rodiči nikdy moc nevycházela. Má mladšího bratra a malýho psa. Jednou se pohádala s otcem tak že ji vyhodil na ulici. Když šla za svou kamaradkou nohy ji zavedli do menšího lesíka odkud nemohla najít cestu,v tom narazila na tajemného muže který se kní přiblížil neuvěřitelnou lidskostí a pak se probrala na akademii.....

Christyn Paula Salbadorová

8. april 2012 at 18:35 Profily - archív

Meno: Christyn Paula Salbadorová (Týna)
Popis: Má dlouhé tmavě zrzavé ,spíš měděné vlasy asi do polviny zad ,jou většinou rovné ,ale poránu se jí vždy než si je na čese zvlní. Má pěkne vytvarovanné obočí,byrby jejich vlasů. Má velké tmavě modré oči, s dlouhými řasami. Je velmi krásná takže se ani nepotrebuje priliš malovat,ale i přesto používá černou řasenku a černou tužku na oči. Rty má poloplnné a akorát velké, nejsou ani příliš uzké ani široké.Má malé bíle zuby a svěží dech. Postavu má štíhlou a středně vysokou. Prsa má tak akorát velké asi tak B-éčka. Má ploché břicho a pevná stehna díky tomu ,že je zvyklá od mala běhat a bruslit ,ale nejradši lyžuje.Má krásný pevný zadek,po kterým se každý kluk otočí. Má skvělí cit pro modu,když byla malá chtěla se stát modní navrhářkou aproto krásně kreslí. Po letech si ,ale uvědomila jaký svět opravdu je a stala se zní gothička. Proto teť chodí převážně v krátkých černých,uplích minišatech. Od té doby co si oblibila gothic styl poslouchá skupiny jako je The muse,The cult,Cinema strange a Bauhous.Taky má ráda poezii ,proto píš básně a čte knihy. I přesto ,že rada čte jema ve škole převážně dvojky né same jedničky a její sen je byt novinářkou proto se ji taky rozhodla studovat.
Povaha: Je milá,vtipná a má pohotové reakce,díki kterým se rychle spřátelí,je sportovně nadanná převážně na zimní sporty.Miluje zvířata a proto je vegeterisnka. Je klidné povahy, ale když jí někdo urazí dokáže i vybuchout a mlátit kolem sebe hlava nehlava. Je upřímná, starostlivá, jen tak něčeho se nelekne, ale z pavouků má hrůzu. Nesnáší lidi co se přetvařují a je soucitná.
Životopis: Je milé děvče zdědiny, ikdyž to nikdo nepozná má jednoho o dva roky mladšího bratra o kterýho se vždy starala. Její rodiče jsou podniatele takže je zcelkem bohate rodiny ,ale neni rozmazlena a nema ani žadne předsudky proti chudým lidem. Její rodiče se oni moc nestarali takže je velmi pracovitá a umí dobře vařit. Měla těžký život ,protože její rodiče si ji nikdy nevšímali a když jí bylo deset let tak jí matka vyhodila na ulici ,ale po kratší době ote premluvil její matku a tyna se vratila zpatky domu. Celý život byla nucena starat se sama o sebe a o mladšího bratra,který má už od dědství astma. Christyn je ,ale naprosto zdravá a vpořádku.Díky těžkýmu životu kouří cigarety,ale příliš nepije. Za celý žiot měla jen jednoho přítela s,kterým chodila dva roky. Když byli na koncertě její oblibené kapeli The muse její přítel Martin věděl jak miluje zvířata a že je vegetarianka tak ji dal na koncertě jako darek malého bílého pejska, pejsek jí ,ale utekl a ona utíkala za ním, v běhla do úzké a temné uličky,kde ji někdo překvapil ze zadu,a ucítila ostrou bolest na levé straně krku.Někdo ji pil krev. Pak se nějakou záhadou probudila na akademii Moon school.

Skúšobná kniha > čo to vlastne je?

7. april 2012 at 18:36
Dala som na radu druhej polovičky krvilačného týmu a rozhodla sa oprášiť "SKÚŠOBNÚ KNIHU" aneb tzv. Škôlku pre nováčikov.
Nie všetci sa už s niečím takým ako je RPG stretli a niektorí tým pádom RPG hrať nevedia.
Lenže práve tým, že stále pracujete na svojich postoch, rozpisujete sa, opisujete, zdokonaľujete svoje znalosti a skúsenosti s hraním RPG.
Čo od vás chceme?
Každý nový študent či profesor, ktorý sa na MS prihlási, najprv hraje LEN a LEN tu. Samozrejme, my Vaše hry sledujeme. Radíme Vám, čo robíte zle, lebo práve chybami sa človek učí. No nesmiete ich stále opakovať. Na to sme tu my.
Čiže...
keď si budeme istý, že zvládate základné pravidlá RPG ako je písanie, samozrejme, reakcia na post ROZPRÁVAČA a podobne, dáme Vám zvolenie hrať v herných knihách.Keď máte otázky, napíšte nám do dotazov v menu, pod tento článok alebo na email...Anne & Viva

Memphis Jasmine Maddox

2. april 2012 at 16:13 Profily - archív


Meno: Memphis Jasmine Maddox
Popis: Blonďavé vlasy má mierne zvlnené a dosť často, keď ráno vstane tak jej tie vlnky stoja všemožnými smermi. Sú dlhe tak do polovice chrbta, a nemajú krásny svetlý blond, ale špinavý. Pekne vytvarované obočie skrášľuje jej oči ešte viac ako ich už má pekné. také trochu väčšie a svetlulilinké sivé, takmer ako biele s tmavo sivým okrajom. Mihalnice má tiež dlhé, takže jej ešte viac zväčšujú oči. Nepotrebuje sa veľmi maľovať, stačí jej linka a niekedy len špirála. Pery má polo plné, takže nie sú veľmi úzke a ani príliš široké. Také akurát. Ma malé zúbky, ktoré ma po otcovi rovné.
Postavu ma štíhlu až preštíhlu. Prsia nemá veľmi veľké, košíky maximálne B-ečka. ploché brucho a celkom tvrdé súvisi jednak s tým, že ako malá praktikovala niekoľko športov a tiež s tým, že to má dedičné po mame. Po matke má dedičný aj zadok, ktorý sa páči nie len jednňemu chalanovi a v leginách obzvlášť.
Má skvelý cit pre módu, keďže už od malička si kreslila rlzne návrhy na oblečenie. Vie vynikajúco kresliť a rada číta knihy. Z toho by každého hneď napadlo, že je biflľoška, ale škole sa príliš nevenuje.
Miluje rôzne skrášlenia tela - piercingy a tetovania. mala piercing v jazyku, ale vybrala si ho. Teraz ma už len niekoľko naušníc a piercov v uchu. Na ľavom zápästí ma tiež vytetované to čoho sa bojí najviac - pávuka, ktorý vyzerá až nebezpečne živo.
Povaha: Je lenivá a presne preto sa prestala venovať Karate, na ktoré chodila takmer tri roky ako malé decko. Je výbušná, takže neradno sa s ňou zahrávať. Ak je v spoločnosti neznámych ľudí je buď sarkastická, hnusná, ignoruje ich alebo len mlčí. S kamarátmi sa dokáže zabávať a to dosť bujaro. Alkohol ani cigarety jej neisú neznáme a na také pekné dievča to ani nesedí.Ale keď je s kamarátmi, ktorích má fakt rada, tak je ten najlepší človek na svete. Je k nim milá, sem tam si znich urobí srandu a dokáže udržať každučké tajomstvo. Ide si za svojimi cieľmi a keď je presvedčená o tom, že robí dobre, nevzádava sa.
Neznáša falošných a otravných ľudí. Na chalanoch zbožňuje krásny úsmev a tehličky.
Životopis: Milé texaské dievča. Bola jedináčik a často rozmazľovaná celkom bohatými rodičmi. Mala vlastné auto - Audi, všemožnú techniku, milovaného chalana a najlepšiu kamarátku Jane. V deň, keď jej rodičia mali oslavovať 20 výročie ich svasby bola s partiou v miestnom klube. Nikdy nevedela prestať, keď už bola zábava v plnom prúde. Jane ju ťahala, pretože už bolo veľa hodín a Memphisiny rodičia budú nahnevaný. Mamphis na ňu kašľala. Veď musela zapiť to, že sa s ňou po takmer pol roku rozišiel priateľ.
Nakoneic spolu odchádzali a Jane šoférovala jej auto. Viezla Memphis domov a rozhodla sa, že u nej tiež prespi pre istotu. uháňali po diaľnici keď Jane vykríkla a prudka šľapla na brzdu,. Narazili do nejakého zvieraťa alebo čoho. Jane nebola pripútana a preletela cez predné okno. Memphis mala v aute pokazené Airbagy. trhlo ňou tiež, ale ona si len porezala čela. Tackavo s plačom a krikom vyšla von za Jane, ktorá nedýchala. Hmatala jej pulz a kričala o pomoc, keď k nej pribehlo nejaké rýchle stvorenie. Nestačila si ani uvedomit čo sa stalo, iba to, že sa cňíti slabšia a slabšia. Niekto jej pil krv.
Nejakým zázerakom prežila a dostala sa na akadémiu Moon school.
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.