Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Andrew Lewis

9. april 2012 at 20:08 |  Profily - archívJméno: Andrew Lewis
Popis: Delší blond vlasy lemují jeho vždy veselý obličej, kterému dominují čokoládově hnědé oči. Jeho postava je od věčného sportování svalnatá. Na pravém předloktí má vytetovaný latinský nápis Dum spiro, spero - Dokud dýchám, doufám. Nejradši nosí rifle, různá trika s potiskem a mikiny.
Povaha: Je optimista, kterého málo co dokáže rozházet. Je přátelský, takže se dobře seznamuje a rychle si vytváří nové přátelé. Díky své sestře si dobře rozumí i s holkama. Je upřímný, odvážný, vnímavý, tolerantní a poctivý.
Životopis: Narodil se v Anglii na předměstí malého městečka. Byl vychován jen matkou, která nevydělávala mnoho peněz, takže nikdy neměl všechno, co chtěl. Má dvojvaječné dvojče. Sestru Adrianu, s kterou měl dobrý sourozenecký vztah. Od 15 let tajně závodil na motorkách. Když se to matka dověděla, měl zákaz na všechno kromě chození do školy. Přestal a matka byla spokojená, ale ho sžírala touha opět závodit. Jednoho dne si od kamaráda pučil motorku a vyjel na svůj oblíbený okruh. Ale už nikdy se nevrátil domů. Neví, co se stalo, ale probudil se jako někdo jiný. Jeho rodina a přátelé ho dávno prohlásili za mrtvého a on se rozhodl to tak nechat a odejít. A tak se dostal na Moon School.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.