Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Canderetta Villes

23. april 2012 at 17:57 |  Profily - archív

Jméno: Canderetta Villes
Popis: Candy má oříškové oči, které zvýrazňuje silnou tužkou a barevnými stíny. Vlasy si obarvila už hodněkrát. Právě teď je má fialové se zelenou ofinou. Make-up mívá jenom světlý a někdy si ho nedá vůbec, protože má krásnou pleť na kterou je pyšná. Miluje všechny druhy světlých rtěnek. Postavu má štíhlou, ale štvou ji její nohy do X. Hodně si potrpí na všelijaké čepice. Ať už úplně obyčejné jedno barevné tak i ty se zvířecími oušky. Hodně ráda nosí džíny, v sukních se skoro neukazuje. Miluje barevné tílka.
Povaha: Candyina povaha se pořád mění. K těm kladným věcem. Je hodně přátelská, nedělá jí problém jít za někým, koho nezná a normálně se s ním bavit. Je milá, většinou když chce. Nenechá si vnutit názory jiných což je u ní velký problém. Prostě je vcelku hodně tvrdohlavá. Teď k záporným věcem. Candy se moc často nenaštve, vše bere s humorem, ale když ji někdo opravdu naštve, dokáže hodně vybuchnout. Než se stala upírkou, dostávala ve škole často poznámky. Candy je úplně jiná jako Even. Ona má ráda výzvy. Miluje adrenalin a zkouší pořád vyvádět nějaké akce. Je jí jedno jak jsou nebezpečné nebo jaký průšvih z toho bude. Ona už je prostě taková.
Životopis: Candy se narodila do bohaté rodiny. I přesto, ale nikdy nebyla rozmazlována, nebo něco podobného. Měla sice plno možností, ale brala vše tak, že kdyby se cokoli zvrtlo, nemuseli by být vůbec bohatí. Její matka je právnička Sela Villes, její otec je podnikatel Ostin Villes, který ale po 7 letech zkrachoval. Neunesl to a pár měsíců na to zemřel. Bydleli v jedné velké vile v Chicagu. Asi proto se z ní stala taková "zlobivá" holka jaká je. Candy byla ve své škole hodně oblíbená (no u učitelů oblíbená nebyla). Měla opravdu velkou skupinu kamarádů ale z toho jen menšinu těch pravých, kteří ji brali takovou jaká je uvnitř. Když ji jeden z dospělých upírů "kousnul" , byla celá mimo. Neměla vztek nebo tak něco, ale štvalo jí to. Milovala svůj život takový, jako ho měla. Ano proměnili ji nedlouho po jejím bratrovi, ale i tak se jí to prostě nelíbilo. Do Moon School, ale jít musela. Po hodně dlouhém přemlouvání se jí dostalo toho, že se mohla vrátit zpět i když často musela být pod dohledem. Ona se ale do školy Moon School vrátit nechtěla. Po roce zjistila, že už to v její škole vůbec není takové, jaké to bylo. Dostal ji nestarosti jiný ředitel, který z toho udělal školu plnou disciplíny. Nakonec se rozhodla, že se vrátí do Moon School.
 

3 people judged this article.

Comments

1 TMAO TMAO | Web | 29. april 2012 at 17:38 | React

Zdravím!
Rádi bychom s vámi vyměnili ikonku :)
Html té naší je zde: <a href="http://www.tmaonline.wordpress.com"><img src="http://img806.imageshack.us/img806/2825/tmao.png" alt="" title=""></a>
Vaše ikonka bude umístěna na hlavní stránce našeho webu :) Děkujeme.

2 camp-half-blood-rpg camp-half-blood-rpg | Email | Web | 1. may 2012 at 11:32 | React

Fandíš Percymu Jacksonovi a chceš sa stať súčasťou Tábora polokrvných? Neváhaj a pridaj sa k nám :)
P.S.: Prepáčte za reklamu:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.