Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Christyn Paula Salbadorová

8. april 2012 at 18:35 |  Profily - archív

Meno: Christyn Paula Salbadorová (Týna)
Popis: Má dlouhé tmavě zrzavé ,spíš měděné vlasy asi do polviny zad ,jou většinou rovné ,ale poránu se jí vždy než si je na čese zvlní. Má pěkne vytvarovanné obočí,byrby jejich vlasů. Má velké tmavě modré oči, s dlouhými řasami. Je velmi krásná takže se ani nepotrebuje priliš malovat,ale i přesto používá černou řasenku a černou tužku na oči. Rty má poloplnné a akorát velké, nejsou ani příliš uzké ani široké.Má malé bíle zuby a svěží dech. Postavu má štíhlou a středně vysokou. Prsa má tak akorát velké asi tak B-éčka. Má ploché břicho a pevná stehna díky tomu ,že je zvyklá od mala běhat a bruslit ,ale nejradši lyžuje.Má krásný pevný zadek,po kterým se každý kluk otočí. Má skvělí cit pro modu,když byla malá chtěla se stát modní navrhářkou aproto krásně kreslí. Po letech si ,ale uvědomila jaký svět opravdu je a stala se zní gothička. Proto teť chodí převážně v krátkých černých,uplích minišatech. Od té doby co si oblibila gothic styl poslouchá skupiny jako je The muse,The cult,Cinema strange a Bauhous.Taky má ráda poezii ,proto píš básně a čte knihy. I přesto ,že rada čte jema ve škole převážně dvojky né same jedničky a její sen je byt novinářkou proto se ji taky rozhodla studovat.
Povaha: Je milá,vtipná a má pohotové reakce,díki kterým se rychle spřátelí,je sportovně nadanná převážně na zimní sporty.Miluje zvířata a proto je vegeterisnka. Je klidné povahy, ale když jí někdo urazí dokáže i vybuchout a mlátit kolem sebe hlava nehlava. Je upřímná, starostlivá, jen tak něčeho se nelekne, ale z pavouků má hrůzu. Nesnáší lidi co se přetvařují a je soucitná.
Životopis: Je milé děvče zdědiny, ikdyž to nikdo nepozná má jednoho o dva roky mladšího bratra o kterýho se vždy starala. Její rodiče jsou podniatele takže je zcelkem bohate rodiny ,ale neni rozmazlena a nema ani žadne předsudky proti chudým lidem. Její rodiče se oni moc nestarali takže je velmi pracovitá a umí dobře vařit. Měla těžký život ,protože její rodiče si ji nikdy nevšímali a když jí bylo deset let tak jí matka vyhodila na ulici ,ale po kratší době ote premluvil její matku a tyna se vratila zpatky domu. Celý život byla nucena starat se sama o sebe a o mladšího bratra,který má už od dědství astma. Christyn je ,ale naprosto zdravá a vpořádku.Díky těžkýmu životu kouří cigarety,ale příliš nepije. Za celý žiot měla jen jednoho přítela s,kterým chodila dva roky. Když byli na koncertě její oblibené kapeli The muse její přítel Martin věděl jak miluje zvířata a že je vegetarianka tak ji dal na koncertě jako darek malého bílého pejska, pejsek jí ,ale utekl a ona utíkala za ním, v běhla do úzké a temné uličky,kde ji někdo překvapil ze zadu,a ucítila ostrou bolest na levé straně krku.Někdo ji pil krev. Pak se nějakou záhadou probudila na akademii Moon school.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.