Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Raven Hill

8. april 2012 at 19:08 |  Archív postáv


Jméno: Raven Hill

Popis: Raven je šestnáctiletá dívka s dlouhými hnědými vlasy až do poloviny zad. Má světle modré oči, které si ráda maluje černou tužkou a řasenkou. Má světlou pleť a poměrně vysokou postavu, na kterou je pyšná. Měří 174 cm a je celkem hubená díky tomu že už odmalička ráda tancuje. Raven vypada jako nevynna a ticha dívka ale opak je zkutečnosti.
Povaha: Je tichá ale i přesto odvážná dívka, která si rádá prosadí svou. Není moc sportovně založená ikdyž už od 4 tancuje. Věnuje se jak klasickému tanci tak modernímu. Nejradši poslouchá muziku ... skupiny Faith and the muse a The last days of jesus. Nejradší chodí v černych džinach a černe mikině. Je inteligentní ale žádný chytrolín. Je to prostě normální kamarádská dívka.
Životopis: Pochází z bohaté rodiny ze Švýcarska ale se svými rodiči nikdy moc nevycházela. Má mladšího bratra a malýho psa. Jednou se pohádala s otcem tak že ji vyhodil na ulici. Když šla za svou kamaradkou nohy ji zavedli do menšího lesíka odkud nemohla najít cestu,v tom narazila na tajemného muže který se kní přiblížil neuvěřitelnou lidskostí a pak se probrala na akademii.....
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.