Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


May 2012

Nathaniel Blackburn

30. may 2012 at 20:25 Profily - archív


Jméno: Nathaniel Blackburn
Popis: Nate, jak si Nathaniel nechává říkat, je poměrně vysoký a od sportu svalnatý mladík. Blonďaté vlasy má neustálé v lehkém rozcuchu. Jeho zeleno šedé oči jsou lemovány poměrně hustými řasami a klene se nad nimi světle hnědé obočí, ze kterého vybíhá výrazný nos. Pod nosem se nachází plné růžové rty, které mohou odhalit rovné bílé zuby. Neobléká se nijak speciálně, vždy tričko, džíny a tenisky. V zimě si oblékne kabát a svůj oblíbený modní doplněk - šálu.
Povaha: Jeho image mu v podstatě vytvořili staří přátelé. Všichni byli z vysoké vrstvy, tím pádem arogantní, sebevědomí, společenští, cílevědomí a bezvadní intrikáři. Nate se na první pohled může zdát přesně takoví, jací jsou oni. Když ho ale poznáte, objevíte v něm chytrého, milého a veselého muže. Ovšem jeho teoretická praxe v intrikaření se může někdy projevit v praxi. Sice to nenávidí, ale člověk nikdy nezapře to, jak vyrůstal. Mezi jeho další špatné vlastnosti patří nekompromisnost, podezíravost a poddajnost okolí. Ovšem co miluje je sport, především pak surfování a snowboarding.
Životopis: Nate se narodil v New Yorku do bohaté rodiny jako jedináček. Prožíval naprosto normální život, který byl obohacen o neustálé párty, plesy a benefice. Chodil na soukromé školy, kde byl u většiny lidí velmi oblíbený, měl mnoho přátel a o dívky neměl nouzi. Žil dokonalý život, což on si uvědomoval, ale už mu ta jednotvárnost připadala nudná. Proto byl celkem rád, když ho jednou v noci proměnil upír a rodiče ho poslali studovat do Moon School.

Ian Smith

13. may 2012 at 19:28 Profily - archív

Jméno: Ian Smith
Popis: Ian je průměrně vysoký mladík s celkem vypracovanou postavou od sportu. Vzhledem k jeho bledé pokožce vás zajisté zaujmou jeho vždy upravené tmavě hnědé vlasy s blonďatými pramínky a jeho tmavé mandlovité oči s hustými řasami, nad kterými se klene obočí. Pak si již můžete všimnout, že z obočí vybíhá malý nevýrazný nosík a pod ním se nacházejí růžovo béžové rty. Obléká se poměrně elegantně. Často na něm uvidíte upnuté tričko s výstřihem či košili, dále pak upnutější džíny, elegantní tenisky a drahé pánské hodinky. V zimě si oblékne bundu, ale raději nosí saka, naopak pánské kabátky nemůže vystát.
Povaha: Na první pohled se Ian může zdát jako rozmazlený bohatý jedináček, což on svým způsobem vskutku je. Chová se arogantně, netají se svou bohatostí, neustále má sarkastické poznámky, miluje luxus, svým chováním lidem často ubližuje a nerad tráví čas s někým, kdo je chudý. Ale uvnitř dokáže být milý a přátelský. Pokud ho poznáte, objevíte jen kluka, který miluje sport, dal by život za své přátele a neuvěřitelně se bojí projevit své city.
Životopis: Ian vyrůstal v bohaté rodině v Londýně. Jeho otec je úspěšný politik a také majitel firmy, matka modní návrhářka. Když byl malý starala se o něj chůva, později přešel na prestižní soukromou školu, kde se stal takovým, jaký je teď. Vždy patřil mezi londýnskou elitu, svůj život miloval. Ovšem jednoho dne, když se vracel z večírku, ho přeměnil upír. Ianovi rodiče ihned začali řešit co s tím, až nakonec Iana poslali do Moon School.

Aaron Markus Borgeis

9. may 2012 at 20:30 Profily - archív

Meno: Aaron Markus Borgeis
Popis: První čeho si na něho všimnete je že je nadprůměrně vysoký, měří kolem 185 centimetrů a postavu má celkem vypracovanou kvůli tomu že rád sportuje. Světlejší hnědé a krátké hnědé vlasy nosí v menším rozcuchu, trochu tmavší kaštanově hnědé oči mandlovitého lemované světle hnědými řasami tvaru mu dominují na oválném obličeji s nevýraznými lícními kostmi. Nos má trochu větší na svůj obličej a ústa má plnějšího tvaru a horní ret trochu více vykrojený. Jeho styl oblečení by se nedal přesněji popsat nosí jen to co mu přijde pohodlné tudíž ryfle, tričko, botasky a nějakou mikinu.
Povaha: Máte nějaký problém a přátelíte se s Aaronem? Pokud ano máte vždy jistotu že vám pomůže. Ze začátku může působit jako trochu stydlivý a tichý kluk ale když se s ním seznámíte víc zjistíte že je to přátelský optimista s velkým smyslem pro humor. Občas si neodpustí ironii nebo sarkasmus. Pokud má špatnou náladu drží se v ústraní a nikdy neprojeví emoce které nechce ovšem jeho oči to řeknou za něho.
Životopis: Aaron se narodil v městě hazardu tudíž v Las Vegas, byl třetím dítětem Audriny a Philipa Borgeise. Jeho starší sourozenci byli dvojčata a to Thomas a Lucy. Rozhodně by si nemohl stěžovat na nedostatek peněz protože jeho rodina už po generace vlastnila velmi výdělačné casino. Už odmalička měl velký zájem o sport nejčastěji hrál basket, příležitostně si zahrál fotbal nebo jiné míčové hry. Základní i střední školu prošel s výbornými známkami bez jakýkoliv potíží. V upíra se proměnil po té co se vracel z oslavy na které slavili vítězství v basketu, ráno se probudil a nevěděl co se děje. Po nějaké době se rozhodl nastoupit na Moon school.

Zájzd, neboli pokus o vzkriesenie MS

9. may 2012 at 15:53 | Vaše krvilačné adminky :F
Určite ste si všimli, že v poslednom čase je na stránke dosť mŕtvo, čo mrzí nás a iste aj Vás...
Keďže nám to s časom moc nevychádza a plánované akcie a taktiež vyučovanie sa bude musieť na pár dní (možno týždňov) odložiť, rozhodli sme sa Vám aspoň usporiadať výlet. Kde? To už je na Vás.
Zapojte fantáziu a napíšte nám, kam by mohli ísť upírske mláďatá na dvoj-troj týždňový výlet. Presnejší dátum a doba trvania zájazdu ešte nevieme a ani miesto, čiže budeme veľmi radi za Vaše návrhy.
Väčšina študentov je už zaradená do fakúlt, takže v najskôršej dobe čakajte mail s heslom do klubovní. (Pre hráčov, ktorý sú tu už dlhšie - novým heslom! Z bezpečtnostých dôvodov sme sa rozhodli staré heslá zmeniť.)
Zájazd by sa konal v prípade že:

♦ Bude dosť študentov (prípadne profesorov, ktorý sa ho môžu zúčastniť tiež), minimálny počet je 7 študentov, boli by sme však radi, keby sa ho zúčastnilo viac hráčov, inak nemá zmysel ho vôbec robiť...

♦ Nám dáte rozumný návrh, kam by sa išlo.
Fantazírujte! Pobyt pri mori? (Kúpanie sa v noci..to musí byť zaujímavé :D) alebo výlet do egypta? Paríža? Londýna? Myslite však na to, že sme upíri, čiže žijeme v noci (Mláďatám slnko až tak nevadí, no vyčerpáva tiež, ako dospelých upírov.)

♦ By Vás zájazd bavil a my budeme dúfať, že sa nám podarí vrátiť Moon School do tých koľají, cez ktoré chodil vlak (obrazne povedané ;D) predtým...

• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.