Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Aaron Markus Borgeis

9. may 2012 at 20:30 |  Profily - archív

Meno: Aaron Markus Borgeis
Popis: První čeho si na něho všimnete je že je nadprůměrně vysoký, měří kolem 185 centimetrů a postavu má celkem vypracovanou kvůli tomu že rád sportuje. Světlejší hnědé a krátké hnědé vlasy nosí v menším rozcuchu, trochu tmavší kaštanově hnědé oči mandlovitého lemované světle hnědými řasami tvaru mu dominují na oválném obličeji s nevýraznými lícními kostmi. Nos má trochu větší na svůj obličej a ústa má plnějšího tvaru a horní ret trochu více vykrojený. Jeho styl oblečení by se nedal přesněji popsat nosí jen to co mu přijde pohodlné tudíž ryfle, tričko, botasky a nějakou mikinu.
Povaha: Máte nějaký problém a přátelíte se s Aaronem? Pokud ano máte vždy jistotu že vám pomůže. Ze začátku může působit jako trochu stydlivý a tichý kluk ale když se s ním seznámíte víc zjistíte že je to přátelský optimista s velkým smyslem pro humor. Občas si neodpustí ironii nebo sarkasmus. Pokud má špatnou náladu drží se v ústraní a nikdy neprojeví emoce které nechce ovšem jeho oči to řeknou za něho.
Životopis: Aaron se narodil v městě hazardu tudíž v Las Vegas, byl třetím dítětem Audriny a Philipa Borgeise. Jeho starší sourozenci byli dvojčata a to Thomas a Lucy. Rozhodně by si nemohl stěžovat na nedostatek peněz protože jeho rodina už po generace vlastnila velmi výdělačné casino. Už odmalička měl velký zájem o sport nejčastěji hrál basket, příležitostně si zahrál fotbal nebo jiné míčové hry. Základní i střední školu prošel s výbornými známkami bez jakýkoliv potíží. V upíra se proměnil po té co se vracel z oslavy na které slavili vítězství v basketu, ráno se probudil a nevěděl co se děje. Po nějaké době se rozhodl nastoupit na Moon school.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Paulie Paulie | Web | 10. may 2012 at 23:10 | React

děkuji máš pravdu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.