Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Ian Smith

13. may 2012 at 19:28 |  Profily - archív

Jméno: Ian Smith
Popis: Ian je průměrně vysoký mladík s celkem vypracovanou postavou od sportu. Vzhledem k jeho bledé pokožce vás zajisté zaujmou jeho vždy upravené tmavě hnědé vlasy s blonďatými pramínky a jeho tmavé mandlovité oči s hustými řasami, nad kterými se klene obočí. Pak si již můžete všimnout, že z obočí vybíhá malý nevýrazný nosík a pod ním se nacházejí růžovo béžové rty. Obléká se poměrně elegantně. Často na něm uvidíte upnuté tričko s výstřihem či košili, dále pak upnutější džíny, elegantní tenisky a drahé pánské hodinky. V zimě si oblékne bundu, ale raději nosí saka, naopak pánské kabátky nemůže vystát.
Povaha: Na první pohled se Ian může zdát jako rozmazlený bohatý jedináček, což on svým způsobem vskutku je. Chová se arogantně, netají se svou bohatostí, neustále má sarkastické poznámky, miluje luxus, svým chováním lidem často ubližuje a nerad tráví čas s někým, kdo je chudý. Ale uvnitř dokáže být milý a přátelský. Pokud ho poznáte, objevíte jen kluka, který miluje sport, dal by život za své přátele a neuvěřitelně se bojí projevit své city.
Životopis: Ian vyrůstal v bohaté rodině v Londýně. Jeho otec je úspěšný politik a také majitel firmy, matka modní návrhářka. Když byl malý starala se o něj chůva, později přešel na prestižní soukromou školu, kde se stal takovým, jaký je teď. Vždy patřil mezi londýnskou elitu, svůj život miloval. Ovšem jednoho dne, když se vracel z večírku, ho přeměnil upír. Ianovi rodiče ihned začali řešit co s tím, až nakonec Iana poslali do Moon School.
 

2 people judged this article.

Comments

1 My Mockingjay - RPG My Mockingjay - RPG | Web | 22. may 2012 at 16:15 | React

Ahoj. Poznáš knihy/film Hunger Games? Páči sa ti a chcel/a by si si skúsiť byť splátcom v drsnej aréne? Žiadnu takúto hru nepoznáš alebo ti nevyhovujú?

Nová RPG hra je tu pre teba! Ide sa rovno k hre, všetko je fér a naplánované! A je len na tebe, kým budeš... mymockingjay.blog.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.