Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Delaire Rebecca Adden

25. june 2012 at 20:19 |  Profily - archív


Jméno: Delaire Rebecca Adden
Popis: Kvůli tomu že její matka nebyla rozená Španělka ale Angličanka má Delaire od přírody špinavě blonďaté vlasy, které se jí mírně vlní pod lopatky, také její pleť je bledší. Postavu má štíhlou a je nižšího vzrůstu, ale nepomáhá si podpatky, aby byla větší jako většina žen,naopak má radši obyčejné kecky,džíny a volnější trika a k tomu mikinu.Výraznější líčení se dá říct, že nezná, jen občas si protáhne řasy, které dominují jejím mandlovitým očím tmavě zelené barvy, nad nimi má upravené skoro rovné obočí. Protože má větší čelo, zakrývá si ho ofinou, která jí často padá do očí. Má výraznější lícní kosti a menší nosík, který pasuje přímo do jejího oválného obličeje,tak i ústa plnějších tvarů, které nosí vždy namalované broskvovým leskem.Horní ret má trochu více vykrojený, než ten spodní.V den svých osmnáctých narozenin si nechala na krk vytetovat tři malé hvězdičky, které nejsou vidět kvůli vlasům nebo oblečení,ovšem to byl její účel, aby to nebylo moc nápadné.
Povaha: Je velice temperamentní dívka, která si jde za svým a to ať to stojí, co to stojí. Ostatním obvykle připadá namyšlená a to taky je. Samozřejmě, jak se sluší a patří k její rodině. Neskrývá své vysoké ego a prokazuje ho v časté ironii a sarkasmu. Velice ráda lže a snaží se to nedávat na sobě poznat, protože ji to nijak netíží. Moc lidí s ní v kontaktu nezůstává a pokud ano, tak jsou to lidé jí velice podobní. Jestli něco na lidech nesnáší tak je to povyšování, ačkoliv se i ona povyšuje nad ostatními. Jakmile se jedná o něco důležitého, musí mít promyšlený plán, řídí se podle hesla: "Dvakrát měř, jednou řež". Ne, není to pravopisná chyba. Nesnáší podřadný pocit, a proto se nerada podřizuje autoritě. Drží se svých zásad, a to dokonce i při pomáhání druhým. Není naivní a moc dobře ví, že v tom, co si přeje, nemůže nikomu věřit. Ze všeho nejraději maluje déšť a krajinu, má na to svůj speciální skicák, který nosí vždy u sebe. Tedy, pokud se nejedná o nějaký večírek, to se z ní rázem stane správná dáma. Má ráda společnost, ale taky nemá ráda namyšlené lidi.
Životopis: Pochází z bohaté rodiny, která vlastní firmu zabývající se vývozem a dovozem luxusních pochoutek. Vyrůstala na předměstí města Colrar se svými dvěma bratry, sestřenicí, prarodiči a rodiči v jednom obrovském domě. Žila tam alespoň do svých pěti let, kdy měl její starší bratr Tobias autonehodu, ze které nevyvázl živý. Rodina se proto rozhodla upustit od svých zásad a odstěhovala se na samý konec města. Celá rodina z toho byla celá nesvá, jen nejmladší Rebecca velký rozdíl nepoznala, se svým bratrem se moc dobře neznala, celý její život lítal venku, ve městě, s přáteli, jediné, co postřehla,bylo , že už nemá tak usměvavou maminku jakou dřív bývala. Od malička měla nejraději sestřenici, Kirsten, protože když byli její rodiče na nějaké schůzi, hlídala ji, a proto si byli i tak blízké. Když jí bylo dvanáct let, přestěhovali se znovu do svého domu na předměstí, který vlastně nikdy neprodali. Od Kirsten se naučila malovat, což ji dodnes moc baví a stalo se to jejím koníčkem. Když nastoupila na Střední školu, byla Kirsten již dospělá a odstěhovala se za svým přítelem. Od té doby se neviděly. Jednou takhle šla z hodiny kreslení domů večer. Bylo to pro ni divné, jelikož si pro ni vždycky přijel otec, jen ten jeden den se vše změnilo. Jakto? Otec musel služebně do zahraničí, a tak se musela dopravit domů sama. Když šla kolem přístavu, zabloudila do jedné z postranních uliček. Zde narazila na bandu kluků- upírů- kteří ji chytili. Jeden z nich ji praštil do hlavy, a pak už si jen pamatuje, že se probudila na nemocničním lůžku, dva týdny po nehodě. Nešlo to jinak, musela se napít krve, a tím dokončila proměnu v upíra.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 My Mockingjay - RPG My Mockingjay - RPG | Web | 28. june 2012 at 13:28 | React

Chcel si si vždy vyskúšať, aké je to prežívať ako hráč smrteľnej hry v drsnej aréne, kde sa ťa všetci snažia zabiť?
...
Ak už poznáš Hunger Games alebo nie, ver, že hrať My Mockingjay bude zábava. Je iná tým, že die len o čistú hru - nič okolo, ako keby si sa zúčastnil ozajstných Haldových hier. Naženú ťa do arény a ďalej? To je len na tebe., Budeš sa skrývať, alebo útočiť? Ako získaš jedlo? Pôjdeš sám za seba, alebo uzavrieš spojenectvá? Komu veriť? Priateľ ťa môže v spánku zabiť, liečivá bylina je otrávená a už desať dní nepršalo... Toto sú Hladové hry...
Let the games begin. MyMockingjay.blog.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.