Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Dennis Farewell

22. june 2012 at 20:00 |  Profily - archív

Meno: Dennis Farewell
Popis: Dendy je vysoký černošský mladík, který je na facku nějaký ten centimetr přes dva metry. V obličeji má typické černošské rysy, které tvoří velké kulaté oči, plné rty a zploštělý nos. Oči má tmavé, až skoro černé a díky tomu vyniká oční bělmo v kontrastu s jeho tmavou pletí. Očividně má celkem vysprotvané tělo, zpevněné, ale že by se dal označit za pravidelného návštěvníka posilovny? To zase ne. Vlasy má obvykle zastřižené nakrátko nebo vyholenou hlavu, ale kdyby si náhodou třeba nechal narůst vlasy do pro černochy typického afra, nebylo by to nic neobvyklého.
Povaha: Tenhle kluk má své vlastní myšlení, které vždy upřednostňuje před ostatními. Temperamentní, namachrovaný, lehkovážný. To je celý on. Přes ty všechny naoko špatné vlastnosti má ale i své výhody, jako každý člověk. Umí ocenit dobře odvedenou práci, a co slíbí, to dodrží. Má však také sklony k manipulátorství, takže je schopný být milý, lichotivý, jen aby dostal toho druhého tam kam chce. Takový je pro neznámé lidi. Když ho ale někdo zaujme, nebo se mu stane blízkým, tak má jeho důvěru, oddanost a skutečně přátelské chování, jaké si zaslouží. Jedno se mu ale musí nechat; rejpal je to dobrej.
Životopis: Jeho příběh ani nezačal tak špatně či palčivě... Jestli se to tak dá nazvat. Narodil se do poměrně chudé rodiny, se dvěma dalšími sourozenci, sestrou a bratrem. Jeho otec pocházel z Ameriky a jmenoval se James, jeho matka byla zase rozená Keňanka a jmenovala se Ita. Když mu byly čtyři roky, tak se jeho otec pohádal s matkou a nakonec odešel. Nechal všechny čtyři na holičkách. Pro jeho rodinu nastala nehorázná bída, svobodná matka v Keni se neměla moc jak postarat o tři hladové krky a tak nakonec učinila radikální krok. Že by své děti zabila? To fakt ne. Pouze rozhodla, že je čas se posunout jinam... Její sestra vystudovala a poté se přestěhovala do Brazílie, kde nyní vede svobodný život lékařky. Dennisova matka, Afya, se proto obrátila na ni. Vždy si byly blízké a proto není divu, že pomohla Afyi a ona i s Dennisem, Amandou a Joem se k ní tedy nakonec přestěhovala. Žili tam docela nový život. Když Dennis trochu více dospěl k věku, kdy s ním lomcoval puberta, začal vycházet něco najevo. A tím bylo to, že nepocházel ze zcela obyčejné rodiny... Začalo mu to pomalu ale jistě docházet a dozvěděl se, že Ita si nevybrala Jamese jen tak pro nic. Když bylo Dennisovi 15 let, v jeho rodině se začaly dít jakési nepokoje. Čím dál víc se začal hádat s matkou, během toho ale byli jeho sourozenci dávno plnoletí a pryč. V 16ti to už nevydržel a možná že i opilý mocí, kterou tento věk a hormony nabízí, se rozhodl, že si sbalí svoje saky-paky a odejde. Tak se i stalo. Šel si po svých, dobře si byl vědom upířích zásad a pravidel. Nakonec ale jeho stopy končí na upíří akademii... Na Moon School.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.