Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Martin Black (P)

15. june 2012 at 16:46 |  Profily - archív


Meno: Martin Black
Predmet: Taktika lovu
Popis: Hnědé vlasy má delší a rozcuchané do efektního nedbale elegantního účesu. Přes něj má nejčastěji danou kšiltovku s kšiltem dozadu. Mramorově bílá pleť bez jediné chybky působí na pohled sametově a dětsky jemně. Ostře řezané tahy v obličeji, vysedlé lícní kosti, vysoké hladké oči a rovný nosík. Velké a výrazné oči. Pronikavě modré. Svítí v obličeji jako dva hluboké, jasné příkopy. Je velmi štíhlí, ne tolik rozložitý v ramenou a ne tak vysoký, zhruba 180 cm. Pohybuje se elegantně a ladně. Černé džíny má o číslo větší. Obyčejné černé tričko nosí nejčastěji. Boty jsou černe tenisky, značkové a volnější. Jeho ústa stále zdobí krásný úsměv.
Povaha: Blázen, společník, gentleman, krasavec… Takové poznámky k němu ostatní můžou mít, protože opravdu je takový… Úsměv, který vám podlomí kolena, věnuje skoro každému a rád. Každého si dokáže rychle získat. Ironické poznámky, humor kterým překypuje. Vtip na každém kroku. Umí naslouchat hodiny a s úsměvem přikyvuje, poradí vám, jak vaši situaci vyřešit. Je s ním zábava, jeho humor je dobrý, někdo říká, že nepřekonatelný. Ironické poznámky, které nejsou často na místě a žádný stud. Jak z názvu "blázen" napovídá, je trochu třeštidlo. Má bláznivé nápady a někdo by do něj učitele ani neřekl. Co hodně miluje jsou noční kluby, nerad je sám a nejraději všechen volný čas tráví s přáteli.
Životopis: Roku 1893 když zrovna pršelo a nikomu se nechtělo vycházet ven, se ve velkém domě uprostřed ničeho narodil chlapec. Žil si dobře, zábava mu nebyla upírána a byl vychováván s láskou. Jeho rodiče byly bohatí a díky tomu, mu nic nescházelo. Matka Lennie byla doma, starala se o něj a milovala ho nejvíc ze všeho. Jeho otec Renest pracoval v dobrém zaměstnání. Byl dědič, po otci co vlastnil velkou firmu zdědil dům a velké pozemky okolo. To se Martinovi líbilo, měl vlastního psa a mohl si poručit cokoli. Však jeho štěstí v deseti letech bylo uťato. Matka se s otcem rozvedla a vzala si Martina sebou. Otce již nikdy neviděl a s matkou bydleli v malé vesnici, daleko od něj. Miloval své rodiče oba a matku za tohle nenáviděl. Naštval se na ni a utekl. Utekl když mu bylo 14. Cestoval po vlacích, až jednoho dne, když mu bylo 18 a seděl pod mostem uslyšel kroky. Koukl se za nimi a tělo mu naplnil strach a on hleděl do tmy. Vyšel z ní muž s úšklebkem na tváři. V očích byl chtíč, něco co toužilo po něm. Cítil to, že mu chce ublížit, ale nohy jako by byli z olova. Muž se přibližoval, až mu spočinul do tváře. Byl bledý a zvláštní. Usmál se a špičáky mu byly vidět. Martin ucukl, ale muž ho chytil za paži. Kousl ho do ní a zasmál se. Martin křičel bolestí a strachem, ale nadarmo. V tom se mu muž zakousl do ruky podruhé, pil jeho krev a on křičel. Pak uslyšel jiné kroky, muž sebou cukl. Martina odhodil a utekl. Za chvíli k němu přišla malá kočka. To ona ho zachránila. Usmál se na na ni a zvedl se. Ruka ho hrozně bolela, ale naráz se rána začala zacelovat. Po rocích učení jak žít v upířím těle, jak lovit se z něj stal profesionál. Rozhodl se o tom informovat ostatní.
 

2 people judged this article.

Comments

1 Mikæl Heyerdåhl (P) Mikæl Heyerdåhl (P) | 15. june 2012 at 20:24 | React

Já nechci nějak buzerovat, ale tento profil buď založila ta samá postava, jako profil Thomase Martínéze, nebo Thomasovi prostě zkopíroval životopis. Já nechci nějak rýpat a omlouvám se, pokud se mýlím, ale...

2 Admin Admin | 15. june 2012 at 21:40 | React

[1]: To je v poriadku, profil je tej istej osoby a požiadala ma, aby som postavu Thomasa Martinéza zmazala.

3 everead-rpg everead-rpg | Web | 17. june 2012 at 21:27 | React

Dovolujeme si Vám tímto komentářem pozvat do nové RPG s neokoukaným námětem. Prosím, neberte tento komentář jako reklamu, ale spíše jako nabídku nového dobrodružství.
Nacházíme se ve starobylém Evereadu. Nic není ale na první pohled tak jak se zdá. Poklidný Everead se stal útočištěm andělů , draků, ale hlavně démonů a mnoha dalšího. Pán zla buduje svou armádu démonů a připravuje se na válku s nicnetušícími lidmi. Válka pomalu, ale jistě začíná. Na jaké straně budete stát právě vy!?
Více na našich stránkách.
Těšíme se na Vás.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.