Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Mikæl Heyerdåhl (P)

8. june 2012 at 20:52 |  Profily - archív

Jméno: Mikæl Heyerdåhl
Predmet: Bojové umenie
Popis: Mikæl je vysoký upír s hnědými vlasy a zeleno-šedými očima, které se zdají být chladné, ale ten, kdo se nenchá odradit brzy pozná, že se na svět umí dívat i s úsměvem na rtech. Jako učitel boje má Mikæl vypracovanou atletickou postavu. Na rameni má vytetovaný květ sakury, což je symbol juda- jeho největší specializací.
Povaha: Preferuje pravidlo, že první dojem dělá nejvíc, takže se snaží působit chladně a kamenně. Po nějaké době, když zjistí, že jsou žáci ochotní spolupracovat a nebudou dělat problémy, jeho ledová skořápka praskne a rád se vrátí do let, kdy se sám učil bojovat a začínal on nuly. Má za sebou již mnoho let boje, takže ho jenom tak něco nevyvede z míry. Chová se klidně a přátelsky, to ovšem neznamená, že se neumí naštvat. Taková situace nastává ve chvíli, kdy se někdo vědomě dotkne míst v jeho minulosti, které už nechce probírat. Nemá rád fňukny a lidi, co říkají, že nic nejde a že to nemá cenu. Naopak si váží lidí, kterým sice daný předmět nejde, ale bez řečí se dál snaží.
Životopis: Mikæl se narodil na severu Norska, odkud také pochází jeho jméno, které moc lidí na poprvé pořádně nevysloví. Moc rád se tím baví. Žil v malé vesnici, kterou živilo převážně rybářství, takže již od útlých let uměl plavat a chytat ryby. V roce 1940, kdy mu bylo 27 let, odjel do norského přístavu s tím, že se stane námořníkem a bude se plavit po moři. Jenomže v ten samý rok přepadla přístav německá vojska. I přes to, že na straně Norů bojovali Britové, přístav byl obsazen. Několik set lidí bylo zabito a Mikæl zajat německými vojáky. Při střetu zbylé skupiny Norů a Němců byl postřelen. Probudil se až o den později. To už z něj byl upír a hned v několika prvních minutách věděl, že není nic lepšího, než krev. Nějakou dobu bezhlavě kvůli krvy zabíjel. Jeho zachránce mu ale ukázal, jak se proti žizní dá bojovat. Dostal od něj malý štříbrný křížek, jako přívěsek. Mikæl se proti tomu dlouho bránil, protože mu křížek způsoboval bolest. Ale vražedná touha po krvi ho přešla. Tu nahradila bolest z křížku, který nosí dodnes. Nikdy ho nesundavá. Po válce se pokusil vyhledat svou rodinu. Našel ji, všichni byli zdraví a živí. Jenomže jeho rodina už si myslela, že zahynul při přepadení přístavu. Nechal to tak a s těžkým srdcem odletěl do Londýna, kde se naučil bojovat a mnoho dalších užitečných věcí, které se mu jako upírovi hodí. Jak se říká, čas vyléčí všechny rány a i jeho se zacelili, to ovšem neznamená, že nikdy svého odchodu nezalitoval...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.