Home

Prosíme, aby ste si VŠETCI prečítali TENTO článok!
Akékoľvek nápady, či otázky smerujte, prosíme, na náš e-mail: rpg.moon.school@gmail.com


Arif Tomb

2. july 2012 at 13:52 |  Profily - archív

Jméno: Arif Tomb
Popis: Arif má průměrně vysokou postavu, 180cm nepředčí. Dá se říci, že je to běloch štíhlé postavy, ale zas až tak mužné rysy nemá. Šíře ramen je sice znatelná, ale ne třeba jako u jiných jedinců. Na hlavě má dredy, které jsou hnědé barvy a dosahují úctyhodné délky kamsi až nad zadek. Preferuje však stažené vlasy. Jeho protáhlejšímu obličeji dominují světle zelené oči a tenké rty. Chůzi má možná až línou, s oblibou se hrdí a na okolí působí příjemným a klidným dojmem.
Povaha: Je si vědom toho, jak vypadá, a na názory ostatních kašle. Má velice flegmatický přístup a snaží se povznést posměšky ostatních nad ně, třebaže si sám ze sebe udělá srandu. Snad to, co ho dělá tak pozitivní, je ten fakt, že absolutně neodsuzuje. Jasně, hip hop nesnáší a za žádnou cenu se nenechá přesvědčit o opaku, jenže by za něj nevraždil. Ani vzhled ostatních ho moc netrápí tak jako jaké sympatie na něj udělá a jaké v něm vycítí přednosti. Chová se celkem mile téměř ke všem, inu je to spíše pasivnější typ. Né že by se bál - ale když ho člověk nechápe, nemá cenu se s ním zaobírat. Anarchisticky neposlouchá žádné rozkazy, které se mu nelíbí a byly by pro něj naprosto zbytečné, to pro něj není žádná móda. To je jeho názor a cítění. Zastává svobodný styl a vzhled, za to je schopný vykřičet díru do světa. Má jedno tajemství, ale to snad každý. Jenže v tomto případě by to mohlo leckoho šokovat...
Historie: Pochází z USA, konkrétně z městečka Milwaukee v Michiganu. Už od malička neměl zrovna moc pozornosti od rodičů, protože žil jen s otcem a starším bratrem. Když bylo Arifovi deset let, kariéra jeho otce se vyhoupla a stal se z něj úspěšný obchodník. Bohužel to znamenalo, že věčně nebyl doma. Své dva syny nechtěl nijak zvlášť rozmazlit, takže ač by se nedalo říct, že jim nedopřával, posílal jim jen nezbytné peníze. O Arifa se jinak staral jeho bratr Ben. Kluci se v mnohém lišili, v jiném si byli však nesmírně podobní. Třeba jejich oblíbená hudba, a styl. Bez hádek by to snad ani nešlo, ale Arif měl Bena vždycky rád.
Nastaly Arifovy 17. narozeniny, kdy se rozhodl uspořádat jeden velký večírek, a tam se to stalo... Shodou událostí, alkoholu, a salších podmětů, se z něj stal upír. Proměnil ho Ben. Ale jakto, že se Ben stal upírem? Je to jejich společné tajemství, o kterém nikdy nemluvil. V osmnácti si podal přihlášku na Moon school, kde snad nějak zpracuje svůj nový život a začne odznova.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
• Všetky texty a obrázky na tejto stránke náležia jeho majiteľom.
Je zakázané čokoľvek kopírovať alebo používať na vlastnú tvorbu.
Na stránku sa vzťahujú autorské práva.